See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług sprzątania obiektów Dolnośląskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia
Beschreibung: Świadczenie usług sprzątania obiektów Dolnośląskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia
Vorherige Bekanntmachung: 653005-2024
Interne Kennung: WAG.251.8.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: procedura odwrócona, o której mowa w art. 139 ust. 1 PZP
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część I Wrocław
Beschreibung: świadczenie usług w obiektach DOW NFZ we Wrocławiu przy ul. Joannitów 6 (budynek A ul. Joannitów 6 i B ul. Gliniana 24-26) oraz przy ul. Dawida 2 (budynek C), a także w budynku City 2 przy ul. Traugutta 55
Interne Kennung: część I Wrocław
Optionen:
Beschreibung der Optionen: zamawiający nie stosuje prawa opcji
Los: LOT-0002
Titel: część II Jelenia Góra
Beschreibung: świadczenia usług w obiekcie Delegatury DOW NFZ w Jeleniej Górze przy ul. Wolności 18 z prawem Zamawiającego do skorzystania z opcji
Interne Kennung: część II Jelenia Góra
Beschreibung der Optionen: zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji
Los: LOT-0003
Titel: część III Legnica, Głogów
Beschreibung: świadczenie usług w obiekcie Delegatury DOW NFZ w Legnicy przy ul. J. Pawła II 7 oraz w pomieszczeniach Punktu Obsługi Klientów w Głogowie przy ul. Kotlarskiej 15
Interne Kennung: część III Legnica, Głogów
Los: LOT-0004
Titel: Część IV Wałbrzych, Kłodzko
Beschreibung: świadczenia usług w obiekcie Delegatury DOW NFZ w Wałbrzychu przy ul. Kościuszki 1-3, oraz w pomieszczeniach Punktu Obsługi Klientów w Kłodzku przy ul. Objazdowej 11 lokal 2
Interne Kennung: Część IV Wałbrzych, Kłodzko