306760-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von Röntgengeräten – LI.261.3.2026 Kompleksowa usługa serwisowa 3 sztuk tomografów komputerowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: LI.261.3.2026 Kompleksowa usługa serwisowa 3 sztuk tomografów komputerowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Kompleksowa usługa serwisowa 3 sztuk tomografów komputerowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowo – techniczny
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421200 Reparatur und Wartung von Röntgengeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 2. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego zgodnie z art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026 r. poz. 252) zwaną w dalszej części „ustawą”. W sprawach nieuregulowanych zapisami niniejszej SWZ, stosuje się przepisy wspomnianej ustawy. 3. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim. 4. Zamawiający nie dopuszcza możliwości złożenia oferty wariantowej 5. Zamawiający nie przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy. 6. Przedmiotowe postępowanie nie jest prowadzone w celu zawarcia umowy ramowej. 7. Zamawiający nie przewiduje w niniejszym postępowaniu przeprowadzenia aukcji elektronicznej. 8. Zamawiający nie wymaga, ani nie dopuszcza możliwości złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty. 9. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy 10. Koszty udziału w postępowaniu, a w szczególności koszty sporządzenia oferty, pokrywa Wykonawca. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu (za wyjątkiem zaistnienia sytuacji, o której mowa w art. 261 ustawy). 11. Zamawiający będzie rozliczał się z Wykonawcą wyłącznie w walucie polskiej (PLN). 12. Zamawiający nie wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych. 13. Zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak wznowień i opcji