306848-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Fachärzten – Wykonywanie badań dla pacjentów w Poradni Medycyny Pracy
Bekanntmachung der Wettbewerbsergebnisse
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonywanie badań dla pacjentów w Poradni Medycyny Pracy
BeschreibungPrzedmiotem konkursu ofert jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie wykonywania badań dla pacjentów w Poradni Medycyny Pracy Wojwódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach.
Interne KennungWSZ.DZPiZ.042.1.7/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85143000 Einsatz von Krankenwagen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem konkursu ofert jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie wykonywania badań dla pacjentów w Poradni Medycyny Pracy Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach.