306859-2026 - Ergebnis
Polen – Zubereitung von Mahlzeiten – Przygotowanie i dostawa całodziennych posiłków dla dorosłych pacjentów hospitalizowanych w Szpitalu Grochowskim im. dr med. Rafała Masztaka Sp. z o.o. oraz odbiór odpadów pokonsumpcyjnych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzygotowanie i dostawa całodziennych posiłków dla dorosłych pacjentów hospitalizowanych w Szpitalu Grochowskim im. dr med. Rafała Masztaka Sp. z o.o. oraz odbiór odpadów pokonsumpcyjnych
BeschreibungPrzedmiotem umowy jest świadczenie usług w zakresie przygotowywania i dostaw całodziennych posiłków dla dorosłych pacjentów hospitalizowanych w Szpitalu Grochowskim im. dr med. Rafała Masztaka Sp. z o. o. oraz odbioru odpadów pokonsumpcyjnych.
Vorherige Bekanntmachung225072-2025
Vorherige Bekanntmachung52927-2025
Interne KennungZPU/41/2026
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie prowadzone było w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Pzp - Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, w przypadku udzielenia, gdy w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy usług, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, jeżeli takie zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości. Zamawiający w postępowaniu ZPU/17/2025, w wyniku którego zawarto umowę U/PN/100//2025 z dnia 31.03.2025 r., przewidział możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Pzp i przewidziano ich wartość przy określaniu wartości zamówienia (na poziomie do 20% zamówienia podstawowego, tj. do 379 990,60 zł netto – w przypadku przyjęcia jako punkt odniesienia 20% wartości udzielonego zamówienia (umowy) to 20% wartości umowy oznacza 369 048,56 zł netto).
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55322000 Kochen von Mahlzeiten, 55521200 Auslieferung von Mahlzeiten
5. Los
LosLOT-0001
TitelPrzygotowanie i dostawa całodziennych posiłków dla dorosłych pacjentów hospitalizowanych w Szpitalu Grochowskim im. dr med. Rafała Masztaka Sp. z o.o. oraz odbiór odpadów pokonsumpcyjnych.