2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projektová dokumentace a inženýring pro přestavbu obecního objektu Dubina a přilehlého okolí (opakované zadání)
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou projekční práce navazující na zpracovanou studii REKONSTRUKCE OBJEKTU DUBINA V LÁNECH VČETNĚ NAVAZUJÍCÍHO VEŘEJNÉHO PROSTORU, zpracované společností mackovič architecture s.r.o., IČO 24814334 (Příloha č. 2 ZD). Předmětem Díla je zpracování projektové dokumentace v rozsahu: • Projektová dokumentace pro povolení stavby, včetně výkonu související inženýrské činnosti a zajištění povolení stavby • Projektová dokumentace pro provádění stavby včetně položkového rozpočtu a soupisu stavebních prací, dodávek a služeb • Projektová dokumentace interiéru stavby pro následující části stavby – celé 2NP (společné prostory, sál + příslušenství, obecní úřad, nájemní prostory) a dále společné prostory v 1NP (chodby, sociální zařízení). • Součinnost a technická pomoc v zadávacím řízení na výběr zhotovitele • Výkon autorského dozoru při realizaci stavby až do její kolaudace
Interne Kennung: Projektová dokumentace a inženýring pro přestavbu obecního objektu Dubina a přilehlého okolí (opakované zadání)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001