See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Softwarepakket voor patiëntenadministratie en facturatie binnen de geestelijke gezondheidszorg en boekhouding binnen de geestelijke gezondheidszorg en woonzorgcentra verbonden aan vzw Evara
Beschreibung: Softwarepakket voor patiëntenadministratie en facturatie binnen de geestelijke gezondheidszorg en boekhouding binnen de geestelijke gezondheidszorg en woonzorgcentra verbonden aan vzw Evara Deze opdracht omvat meer bepaald de volgende opdrachten in hoofde van de opdrachtnemer: - Perceel 1: Softwarepakket voor patiëntenadministratie en facturatie binnen de geestelijke gezondheidszorg verbonden aan vzw Evara; en - Perceel 2: Softwarepakket voor boekhouding binnen de geestelijke gezondheidszorg en woonzorgcentra verbonden aan vzw Evara.
Interne Kennung: 2026/PAF-BH/01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79999200 Rechnungsstellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026/PAF-BH/01 - 1 Softwarepakket voor patiëntenadministratie en facturatie binnen de geestelijke gezondheidszorg verbonden aan vzw Evara
Beschreibung: Softwarepakket voor patiëntenadministratie en facturatie binnen de geestelijke gezondheidszorg verbonden aan vzw Evara
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2026/PAF-BH/01 - 2 Softwarepakket voor boekhouding binnen de geestelijke gezondheidszorg en woonzorgcentra verbonden aan vzw Evara
Beschreibung: Softwarepakket voor boekhouding binnen de geestelijke gezondheidszorg en woonzorgcentra verbonden aan vzw Evara
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 79211000 Buchhaltung