See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst ticketingsysteem stedelijke musea en erfgoedinstellingen
Beschreibung: Raamovereenkomst ticketingsysteem stedelijke musea en erfgoedinstellingen
Interne Kennung: GAC_2023_03174
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbesteder heeft nood aan een betrouwbaar en kwalitatief ticket- en reserveringssysteem voor de verschillende musea en erfgoedinstellingen die Stad Antwerpen rijk is: - Museum aan de Stroom (MAS) - Middelheimmuseum - Rubenshuis - Red Star Line Museum - Fotomuseum (FOMU) - Museum voor diamant, juwelen en zilver (DIVA) - Museum Vleeshuis - Museum Plantin Moretus - Museum Mayer van den Bergh - Modemuseum Antwerpen (MoMu) - Letterenhuis - Erfgoedbibliotheek Hendrik Conscience Deze musea en erfgoedinstellingen maken onderdeel uit van het AG Culturele Instellingen Antwerpen/Erfgoed, welke op zich ook een onderdeel uit maakt van de groep Stad Antwerpen. In eerste instantie dient het systeem uitgerold te worden op bovenstaande locaties, op langere termijn bestaat de mogelijkheid dat het systeem verder wordt uitgerold naar andere locaties van Stad Antwerpen.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48490000 Softwarepaket für das Beschaffungswesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: GAC_2023_03174 - 1
Interne Kennung: 1