See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa drobnego sprzętu medycznego i jednorazowych materiałów medycznych
Beschreibung: Dostawa drobnego sprzętu medycznego i jednorazowych materiałów medycznych
Interne Kennung: 4/ZP/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33196000 Medizinische Hilfsmittel
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 1 – Lampa czołowa diodowa
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, określony został w formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 33167000 OP-Beleuchtung
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 2 – Przyrządy laryngologiczne
Haupteinstufung (cpv): 33162200 OP-Instrumente
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 3 – Jednorazowe elektrody z przewodem
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 4 – Pasta do elektrod