2. Verfahren
Verfahren
Titel: BGT Applicatie
Beschreibung: De opdracht bestaat uit: • Levering, implementatie en configuratie van software voor de registratie en beheer van BGT/Imgeo objecten (Inwinnen, muteren en beheren van topografische objecten); • Levering van diverse koppelingen, waaronder minimaal met BAG en BOR; • Training en opleiding van medewerkers ten behoeve van gebruik van de nieuwe BGT-applicatie; • Hosting, onderhoud, updates/doorontwikkeling en ondersteuning van de applicatie (SAAS) • Eventueel maatwerk, doorontwikkeling en innovatie. Zie aanbestedingsstukken
Interne Kennung: 260054REG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38221000 Geografische Informationssysteme (GIS oder gleichwertiges System), 71355200 Amtliche Landvermessung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De initiële contractduur is 4 jaar, daarna bestaat zes (6) maal de optie om te verlengen, telkens met een (1) kaar