306919-2026 - Ergebnis
Tschechien – Ventilanordnungen – VENTIL PLUNŽROVÝ VČ. PŘÍSLUŠENSTVÍ
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVENTIL PLUNŽROVÝ VČ. PŘÍSLUŠENSTVÍ
BeschreibungPředmětem zakázky je dodávka VENTIL PLUNŽROVÝ VČ. PŘÍSLUŠENSTVÍ pro Jadernou elektrárnu Temelín.
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42131390 Ventilanordnungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelPodklady k jednání VAG s.r.o.
BeschreibungPodklady k jednání VAG s.r.o.
Interne KennungPodklady k jednání VAG s.r.o.
Optionen
Beschreibung der Optionen- změnit termín dodání (zejména z důvodu opoždění poddodávek zapříčiněných objektivním nedostatkem vstupních materiálů na trhu, kapacity skladu, posunu termínu odstávek), ▪ změnit smluvní cenu (zejména z důvodu skokového navýšení cen vstupních materiálů) nebo ▪ opravit zjevné chyby v textu Smlouvy.