306961-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Bauarbeiten – Rekonstrukce KD Slavie v Českých Budějovicích
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRekonstrukce KD Slavie v Českých Budějovicích
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je změna dokončené stavby – přístavba, nástavba a stavební úpravy Kulturního domu SLAVIE, ul v ulici. Jirsíkova, České Budějovice. Jedná se o kompletní rekonstrukci objektu kulturního domu Slavie. Stavební část zahrnuje mimo rekonstrukce objektu také provedení nové techniky prostředí staveb (zdravotechnika – voda, kanalizace, EPS, ERO, vytápění, chlazení, vzduchotechnika, silnoproudé a slaboproudé rozvody, trafostanice, měření a regulace, odvod tepla a kouře). Zájmové území je vymezeno ulicemi Jirsíkova, Dukelská, Lidická a nábřežím řeky Malše. Venkovní a inženýrské objekty budou realizovány převážně v tomto území (mimo přesunu pilířku Čevak k budově muzea). Venkovní objekty zahrnují realizaci nové scény na ploše přilehlé k objektu (mezi KD Slavie a ulicí Jirsíkova) a úpravu nábřeží (pobytové schody). Součástí této zakázky jsou také sadové úpravy v okolí KD Slavie a komunikace a zpevněné plochy. V rámci technických a technologickách zařízení bude provedena tuková, splašková a dešťová kanalizace, vodovodní přípojka, přípojky VN, slaboproudu a parovodu, přeložky některých stávajících sítí (parovod, NN, plyn, VO, pilířek Čevak). Seznam stavebních a inženýrských objektů SO 01 Kulturní dům Slávie Architektonicko-stavební řešení Stavebně konstrukční řešení Požárně bezpečnostní řešení Technika prostředí staveb 01 Zdravotechnika – voda, kanalizace 02 EPS, ERO 03 Vytápění 04 Chlazení 05 Vzduchotechnika 06 Silnoproudé rozvody 07 Slaboproudé rozvody 08 Trafostanice 09 Měření a regulace 10 Odvod tepla a kouře Fasádní řešení – přístavba SO 02 Venkovní objekty Venkovní scény Úpravy nábřeží Inženýrské objekty IO 01 Příprava území IO 02 Zařízení staveniště, vč. staveništních rozvodů a napojení IO 03 Zajištění stavební jámy IO 04 Hrubé a čisté terénní úpravy IO 05 Sadové úpravy IO 06 Komunikace a zpevněné plochy Dokumentace technických a technologických zařízení Výtahy IO 07 Splašková kanalizace IO 08 Tuková kanalizace IO 09 Rozvody dešťové kanalizace IO 10 Úprava vodovodní přípojky IO 11 Přípojka VN IO 12 Přípojka slaboproud IO 13 Přípojka parovod IO 14 Přeložka parovod IO 15 Přeložka NN IO 16 Výšková úprava plynovodu IO 17 Zrušení přípojky plynu IO 18 Ochrana inženýrských sítí IO 19 Areálové rozvody NN, VO, SLP IO 20 Přesun parkovacího automatu IO 21 Přeložka VO IO 22 Přesun měření Čevak Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky je uvedeno v projektové dokumentaci, soupisu prací s výkazem výměr a návrhu smlouvy o dílo.
Interne Kennung22125
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45112711 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Parkanlagen, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen, 45213316 Anlage von Fußgänger-Verbindungsgängen, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten
5. Los
LosLOT-0001