2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren elektriciteit en gas
Beschreibung: Levering elektriciteit en gas voor een deel van de locaties van UWV Elektriciteit 9.000 MWh per leveringsjaar en 300.000 m3 gas per leveringsjaar. Voor beide geldt een bandbreedte van 15% lager dan wel 15% hoger.
Interne Kennung: RLA.2025.0584
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Levering elektriciteit en gas
Beschreibung: Levering energie aan een deel van de locaties van UWV. Voor de geschatte omvang, zie in het Beschrijvend document.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Met wederzijdse instemming kan besloten worden de raamovereenkomst met twee jaar te verlengen.