2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zpracování projektové dokumentace pro akci Bezbariérové zpřístupnění stanice metra Hradčanská
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění komplexních vstupních projektových podkladů, včetně zajištění potřebných průzkumů a veškerých podkladů nezbytných pro splnění Akce, zpracování komplexní projektové dokumentace s podrobnostmi dokumentace pro územní řízení, dále dokumentace pro stavební řízení vždy se všemi obsahovými náležitostmi pro úspěšné projednání s dotčenými orgány státní správy, dokumentace pro provádění stavby výše uvedené Akce v rozsahu podle UNIKA v platném znění, zajištění vydání a nabytí právní moci územního rozhodnutí a stavebního povolení, včetně všech souvisejících činností a včetně případných případných úprav projektové dokumentace s ohledem na požadavky dotčených orgánů či účastníků řízení, a zajištění autorského dozoru. Další podrobnosti jsou obsahem zadávací dokumentace a jejích příloh.
Interne Kennung: 0001141 01 20
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322100 Baukostenberechnung im Tief- und Hochbau, 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71327000 Dienstleistungen in der Tragwerksplanung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění komplexních vstupních projektových podkladů, zpracování komplexní projektové dokumentace s podrobnostmi dokumentace pro územní řízení, dokumentace pro stavební řízení, dokumentace pro provádění stavby; zajištění vydání územního rozhodnutí a stavebního povolení a zajištění autorského dozoru. Podrobnější informace - viz ZD
Interne Kennung: 001141 01 20
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71327000 Dienstleistungen in der Tragwerksplanung