2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Sukcesywna dostawa mięsa i wyrobów mięsnych dla wskazanych jednostek organizacyjnych Gminy Stalowa Wola”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa mięsa oraz wyrobów mięsnych dla wskazanych w Rozdziale I SWZ jednostek organizacyjnych Gminy Stalowa Wola, będących jednocześnie płatnikami umowy zawartej w wyniku niniejszego postępowania w okresie od dnia jej podpisania do 30.06.2026 roku. 2. Szczegółowy zakres zamówienia określają: a) Załącznik nr 1a i 1b do SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy. b) Załącznik nr 9 do SWZ – Szczegółowe wymagania w zakresie realizacji sukcesywnych dostaw mięsa i wyrobów mięsnych dla wskazanych jednostek organizacyjnych Gminy Stalowa Wola.
Interne Kennung: ZP – II.271.105.2025.BZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Sukcesywna dostawa mięsa i wyrobów mięsnych dla wskazanych jednostek organizacyjnych Gminy Stalowa Wola” - dostawa mięsa
Beschreibung: Część I – dostawa mięsa w szacunkowej ilości oraz asortymencie wskazanym w Załączniku nr 1a do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy. 4. Wykonawca zrealizuje dostawy do siedziby poszczególnych jednostek własnym transportem, na własny koszt. Dostawa obejmuje rozładunek oraz wniesienie towaru do miejsca wskazanego przez osobę upoważnioną z danej jednostki. 5. Środek transportu musi spełniać obowiązujące wymogi sanitarne do przewozu mięsa, drobiu i wyrobów mięsnych. 6. Wszystkie produkty objęte zamówieniem dostarczane muszą być w odpowiednich opakowaniach i/lub skrzynkach przeznaczonych do przewozu i kontaktu z mięsem, drobiem i wyrobami mięsnymi. 7. Wykonawca na życzenie Zamawiającego nieodpłatnie użyczy pojemników, skrzynek, koszy przy każdorazowej dostawie na okres do następnej dostawy. 8. Dostawy będą realizowane systematycznie w ilościach i terminach określonych w Załączniku nr 9 do SWZ Szczegółowe wymagania w zakresie realizacji dostaw mięsa i wyrobów mięsnych, po uprzednim zamówieniu telefonicznym, emaliowym lub osobistym przez osoby upoważnione z danej jednostki (intendent). 9. Wykaz ilości zamawianego towaru jest podany szacunkowo, na podstawie dotychczasowego realnego zużycia. Dopuszcza się możliwość zwiększenia lub zmniejszenia ilości zamawianego towaru, wskazanego w Załącznikach 1a i 1b do SWZ, bez prawa roszczeń ze strony Wykonawcy co do zakresu ilościowego realizowanego zamówienia. 10. Rozliczenia z Wykonawca będą prowadzone na podstawie faktycznie zrealizowanych dostaw, w oparciu o ceny jednostkowe wskazane w Załącznikach 1a i 1b do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy, będący elementem oferty Wykonawcy.
Interne Kennung: ZP – II.271.105.2025.BZ - cz. I
Los: LOT-0002
Titel: „Sukcesywna dostawa mięsa i wyrobów mięsnych dla wskazanych jednostek organizacyjnych Gminy Stalowa Wola” - dostawa wędlin i wyrobów mięsnych
Beschreibung: Część II – dostawa wyrobów mięsnych w szacunkowej ilości oraz asortymencie wskazanym w Załączniku nr 1b do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy. 4. Wykonawca zrealizuje dostawy do siedziby poszczególnych jednostek własnym transportem, na własny koszt. Dostawa obejmuje rozładunek oraz wniesienie towaru do miejsca wskazanego przez osobę upoważnioną z danej jednostki. 5. Środek transportu musi spełniać obowiązujące wymogi sanitarne do przewozu mięsa, drobiu i wyrobów mięsnych. 6. Wszystkie produkty objęte zamówieniem dostarczane muszą być w odpowiednich opakowaniach i/lub skrzynkach przeznaczonych do przewozu i kontaktu z mięsem, drobiem i wyrobami mięsnymi. 7. Wykonawca na życzenie Zamawiającego nieodpłatnie użyczy pojemników, skrzynek, koszy przy każdorazowej dostawie na okres do następnej dostawy. 8. Dostawy będą realizowane systematycznie w ilościach i terminach określonych w Załączniku nr 9 do SWZ Szczegółowe wymagania w zakresie realizacji dostaw mięsa i wyrobów mięsnych, po uprzednim zamówieniu telefonicznym, emaliowym lub osobistym przez osoby upoważnione z danej jednostki (intendent). 9. Wykaz ilości zamawianego towaru jest podany szacunkowo, na podstawie dotychczasowego realnego zużycia. Dopuszcza się możliwość zwiększenia lub zmniejszenia ilości zamawianego towaru, wskazanego w Załącznikach 1a i 1b do SWZ, bez prawa roszczeń ze strony Wykonawcy co do zakresu ilościowego realizowanego zamówienia. 10. Rozliczenia z Wykonawca będą prowadzone na podstawie faktycznie zrealizowanych dostaw, w oparciu o ceny jednostkowe wskazane w Załącznikach 1a i 1b do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy, będący elementem oferty Wykonawcy.
Interne Kennung: ZP – II.271.105.2025.BZ -cz. II
Haupteinstufung (cpv): 15131100 Wurstfleischerzeugnisse