307024-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen des Hotel- und Gaststättengewerbes und des Einzelhandels – Usługa kompleksowej organizacji 3-dniowej krajowej wizyty sieciującej dla interesariuszy świętokrzyskiego systemu innowacji połączonej z udziałem w XXXV Forum Ekonomicznym w Karpaczu.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa kompleksowej organizacji 3-dniowej krajowej wizyty sieciującej dla interesariuszy świętokrzyskiego systemu innowacji połączonej z udziałem w XXXV Forum Ekonomicznym w Karpaczu.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowej organizacji 3-dniowej krajowej wizyty sieciującej dla interesariuszy świętokrzyskiego systemu innowacji połączonej z udziałem w XXXV Forum Ekonomicznym w Karpaczu. 2. Zamawiający zakłada maksymalną liczbę osób uczestniczących w wizycie sieciującej - 12 osób. Liczba uczestników wizyty może ulec zmniejszeniu do minimum 10 osób. Wykonawca do obliczenia ceny oferty brutto przyjmuje maksymalną liczbę uczestników wizyty, tj. 12 osób, natomiast rozliczenia odbędą się za rzeczywistą liczbę uczestników wizyty. 3. O ostatecznej liczbie uczestników wizyty Zamawiający poinformuje Wykonawcę maksymalnie do 10 dni po zawarciu umowy. 4. Miejsce wizyty sieciującej - województwo dolnośląskie – Karpacz i Jelenia Góra.
Interne KennungOK-III.272.1.51.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrenshttps://sejmik-kielce.logintrade.net/zapytania_email,229441,f4d8a4031174a67061a917c3aef70a0b.html
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55000000 Dienstleistungen des Hotel- und Gaststättengewerbes und des Einzelhandels
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63000000 Hilfs- und Nebentätigkeiten im Bereich Verkehr; Reisebürodienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelUsługa kompleksowej organizacji 3-dniowej krajowej wizyty sieciującej dla interesariuszy świętokrzyskiego systemu innowacji połączonej z udziałem w XXXV Forum Ekonomicznym w Karpaczu