2. Verfahren
Verfahren
Titel: MS Projectopdracht Mijdrecht en Vinkeveen
Beschreibung: MS Projectopdracht Mijdrecht en Vinkeveen
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Uitvraag onder erkende partijen. Conform niet-openbare procedure. Erkenningsregeling Elektrawerkzaamheden. Opdracht is niet gegund vanwege budgetoverschrijding en gewijzigde inzichten m.b.t. het project. Stedin is in voorbereiding van een nieuwe, gewijzigde aanbesteding, waarbij weer gebruik gemaakt wordt van de Erkenningsregeling Elektrawerkzaamheden.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000