2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa monitorów komputerowych dla jednostek organizacyjnych Politechniki Warszawskiej
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy monitorów komputerowych dla jednostek organizacyjnych Politechniki Warszawskiej. Szacunkowa liczba zamówienia: • monitor 24” – 65 szt. • monitor 27” – 130 szt. • monitor 31,5” – 60 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik nr 8 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi pochodzić z legalnego źródła i być przeznaczony do użytkowania w Unii Europejskiej. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia objęty był przez Wykonawcę co najmniej 36 miesięczną gwarancją producenta świadczoną na miejscu u klienta. 2) Ilości zamawianych monitorów komputerowych określone w OPZ, są ilościami szacunkowymi, które Zamawiający planuje zakupić w okresie obowiązywania umowy i nie stanowią zobowiązania Zamawiającego do zakupu całego asortymentu. Monitory komputerowe będą zamawiane sukcesywnie, zgodnie z bieżącymi potrzebami Zamawiającego. Zamawiającemu przysługuje prawo zmiany liczby zamawianych monitorów komputerowych pod warunkiem nieprzekroczenia wartości umowy. 3) Zamawiający zobowiązuje się do wykorzystania co najmniej (nie mniej niż) 60% wartości brutto umowy. Dodatkowo Zamawiający zastrzega sobie możliwość zamówienia monitorów komputerowych innych (o innych parametrach) niż wyspecyfikowane w ramach zawartej umowy do 30% wartości brutto umowy zamówienia podstawowego – pod warunkiem, że Wykonawca będzie oferował takie monitory komputerowe, a ich cena będzie rynkowa.
Interne Kennung: Nr sprawy: SAFiZP.261.9.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W niniejszym postępowaniu Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 PZP: 1) prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego; decyzja o realizacji lub rezygnacji z zamówienia opcjonalnego jest wyłącznym uprawnieniem Zamawiającego. Zamówienie opcjonalne nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego udzielenia, jak również nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń z tytułu niezrealizowania zamówienia; 2) Zamawiający zastrzega, że maksymalna wartość zamawianych monitorów komputerowych w ramach prawa opcji nie przekroczy 50% wartości brutto zamówienia podstawowego; 3) prawo opcji realizowane będzie na następujących zasadach: a) Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku posiadania środków finansowych na realizację przedmiotu umowy; b) cena jednostkowa monitorów komputerowych zamawianych w ramach prawa opcji będzie taka sama jak zamówienia podstawowego, określona w Formularzu ofertowym; c) warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli o żądaniu wykonania zamówienia kwalifikowanego przez Zamawiającego, jako prawo opcji.