307064-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Reparatur und Wartung von Feuerlöschanlagen – RÁMCOVÁ DOHODA - ZAJIŠTĚNÍ ČINNOSTÍ NA ZAŘÍZENÍ SSZ A SHZ V OBLASTI LOGICKÉHO CELKU STROJOVNA, LOGICKÉHO CELKU STAVBA A LOGICKÉHO CELKU VENKOVNÍ OBJEKTY JADERNÉ ELEKTRÁRNY TEMELÍN
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRÁMCOVÁ DOHODA - ZAJIŠTĚNÍ ČINNOSTÍ NA ZAŘÍZENÍ SSZ A SHZ V OBLASTI LOGICKÉHO CELKU STROJOVNA, LOGICKÉHO CELKU STAVBA A LOGICKÉHO CELKU VENKOVNÍ OBJEKTY JADERNÉ ELEKTRÁRNY TEMELÍN
BeschreibungPředmětem tohoto zadávacího řízení je sjednání Rámcové dohody jejímž obsahem budou rámcové podmínky při zajištění činností na stabilních skrápěcích zařízení (dále „SSZ“) a stabilních hasicích zařízení (dále „SHZ“) v oblasti logického celku „Strojovna“, logického celku „Stavba“ a logického celku „Venkovní objekty“ v Jaderné elektrárně Temelín. Předmětem této Rámcové dohody je závazek Dodavatele na své náklady a nebezpečí pro Objednatele za podmínek uvedených v této RD a v Dílčích smlouvách, zajistit pro Objednatele na základě Dílčích smluv provedení Objednatelem požadovaných pevně stanovených komplexních činností a objem hodin výkonů v rámci údržby, oprav a kontrol: - stabilních hasicích zařízení (SHZ) vodních a plynových - systémového a nesystémového zařízení pro vodní, pěnové a plynové hašení dle provozních předpisů 0TSD280, 0TSP280, 1TSD280, 1TSP280, 2TSD280, 2TSP280 - Zajištění náhradních dílů s certifikací pro použití požárně bezpečnostního zařízení (PBZ) Přesné vymezení Předmětu veřejných zakázek zadávaných na základě Rámcové dohody a ostatní požadavky na jeho provedení včetně informací, podmínek, specifikací a ostatních údajů jsou detailně specifikovány v Části 3 Zadávací dokumentace.
Interne KennungN006/26/V00012339
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50413200 Reparatur und Wartung von Feuerlöschanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45343000 Brandschutz-Installationsarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo změnit Dodavatele Veřejné zakázky v průběhu plnění Veřejné zakázky, a to pro případ, že by Rámcová dohoda byla s Vybraným dodavatelem ukončena předčasně, tj. před uplynutím doby určité, na kterou bude Rámcová dohoda uzavřena. Podmínky pro tuto změnu a způsob určení nového Dodavatele jsou uvedeny v ZD část 1, článek 27.