307094-2026 - Wettbewerb
Polen – Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte – Pozyskanie okresowego wsparcia Biur Kontroli na Miejscu pracownikami z agencji pracy tymczasowej na realizację zadań kontrolnych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPozyskanie okresowego wsparcia Biur Kontroli na Miejscu pracownikami z agencji pracy tymczasowej na realizację zadań kontrolnych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez agencję pracy tymczasowej (APT) usługi polegającej na kierowaniu osób (pracowników tymczasowych) do wykonywania pracy tymczasowej dotyczącej realizacji zadań kontrolnych w Biurach Kontroli na Miejscu Oddziałów Regionalnych (OR) Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, zwanej dalej „Zamawiającym” lub „ARiMR” w celu realizacji procesu kontroli na miejscu na potrzeby kampanii roku 2026, zwanej dalej usługą pracy tymczasowej. 2. Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usługi pracy tymczasowej dla 15 Oddziałów Regionalnych (OR) ARiMR tj. dolnośląskiego, kujawsko-pomorskiego, lubelskiego, lubuskiego, łódzkiego, małopolskiego, mazowieckiego, podkarpackiego, podlaskiego, pomorskiego, śląskiego, świętokrzyskiego, warmińsko-mazurskiego, wielkopolskiego i zachodniopomorskiego w charakterze pracownika terenowego lub pracownika biurowego.
Interne KennungDZP.2610.8.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Ofertę należy złożyć pod rygorem nieważności w formie elektronicznej, podpisaną kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osoby upoważnione do tych czynności. Wykonawca składa ofertę na Formularzu Ofertowym wg Załącznika nr 1.1 -1.15 do SWZ za pośrednictwem Platformy Zakupowej. UWAGA: Oferta na każdą część zamówienia (wg wyboru Wykonawcy) powinna być złożona na osobnym Formularzu Ofertowym w osobnych plikach. Jeżeli Wykonawca umieści w jednym pliku więcej niż jeden Formularz Ofertowy, taki plik należy odpowiednio opisać. 2. Wykonawca obowiązany jest złożyć wraz z ofertą następujące dokumenty: 2.1. Odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru, w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania. 2.2. Pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie osoby działającej w imieniu Wykonawcy do jego reprezentowania, jeżeli oferta nie została podpisana przez osoby upoważnione do tych czynności dokumentem rejestracyjnym. (jeżeli umocowanie do reprezentowania nie wynika z dokumentu rejestrowego, o którym mowa w pkt 2.1.). 2.3. Dowód wniesienia wadium. Jeżeli Wykonawca wnosi wadium w formie gwarancji lub poręczenia Wykonawca przekazuje Zamawiającemu oryginał gwarancji lub poręczenia, w postaci elektronicznej zgodnie z art. 97 ust. 10 ustawy. W przypadku wniesienia wadium w innej formie niż pieniądz, powinno ono obowiązywać przez cały okres związania ofertą. 2.4. Zobowiązanie podmiotów udostępniających zasoby do oddania Wykonawcy do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że Wykonawca realizując zamówienie będzie dysponował niezbędnymi zasobami, jeżeli Wykonawca powołuje się na zasoby innych podmiotów. Zobowiązanie winno być podpisane przez osobę upoważnioną do reprezentacji podmiotu udostępniającego zasoby. Zapisy pkt 2.1. i 2.2. oraz Rozdz. IV.5. SWZ stosuje się odpowiednio. 2.5. Aktualne na dzień składania ofert oświadczenie w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (dalej: „JEDZ”) sporządzone zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającym standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (Dz. Urz. UE L 3 z 06.01.2016, str. 16). Dokument JEDZ należy złożyć pod rygorem nieważności w formie elektronicznej. Dokument JEDZ musi być opatrzony kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 2.6. Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia w zakresie wskazania, które usługi wykonają poszczególni Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia (członkowie konsorcjum). Wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 4 do SWZ. 2.7. Oświadczenie Wykonawcy, w zakresie braku podstaw wykluczenia na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 oraz art. 7 ustawy o szczególnych rozwiązaniach. Wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 2A do SWZ.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
LosLOT-0001
Titel01 dolnoślaski OR
Beschreibung1. Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usługi pracy tymczasowej dla dolnośląskiego OR w charakterze pracownika tymczasowego terenowego (7 osób), pracownika tymczasowego biurowego (4 osoby). 2. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób (Pracowników tymczasowych) wykonujących wszystkie czynności w zakresie realizacji zamówienia, z zastrzeżeniem postanowień § 4 ust. 11 ppu wraz z załącznikami, stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ. 3. Zamawiający wymaga, aby wykonanie przedmiotu zamówienia nastąpiło na warunkach i zasadach określonych w ppu wraz z załącznikami, stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ.
LosLOT-0002
Titel02 kujawsko pomorski OR
Beschreibung1. Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usługi pracy tymczasowej dla kujawsko - pomorskiego OR w charakterze pracownika tymczasowego terenowego (0 osób), pracownika tymczasowego biurowego (5 osób). 2. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób (Pracowników tymczasowych) wykonujących wszystkie czynności w zakresie realizacji zamówienia, z zastrzeżeniem postanowień § 4 ust. 11 ppu wraz z załącznikami, stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ. 3. Zamawiający wymaga, aby wykonanie przedmiotu zamówienia nastąpiło na warunkach i zasadach określonych w ppu wraz z załącznikami, stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ.
LosLOT-0003
Titel03 lubelski OR
Beschreibung1. Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usługi pracy tymczasowej dla lubelskiego OR w charakterze pracownika tymczasowego terenowego (0 osób), pracownika tymczasowego biurowego (9 osób). 2. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób (Pracowników tymczasowych) wykonujących wszystkie czynności w zakresie realizacji zamówienia, z zastrzeżeniem postanowień § 4 ust. 11 ppu wraz z załącznikami, stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ. 3. Zamawiający wymaga, aby wykonanie przedmiotu zamówienia nastąpiło na warunkach i zasadach określonych w ppu wraz z załącznikami, stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ.
LosLOT-0004
Titel04 lubuski OR
Beschreibung1. Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usługi pracy tymczasowej dla lubuskiego OR w charakterze pracownika tymczasowego terenowego (2 osoby), pracownika tymczasowego biurowego (2 osoby). 2. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób (Pracowników tymczasowych) wykonujących wszystkie czynności w zakresie realizacji zamówienia, z zastrzeżeniem postanowień § 4 ust. 11 ppu wraz z załącznikami, stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ. 3. Zamawiający wymaga, aby wykonanie przedmiotu zamówienia nastąpiło na warunkach i zasadach określonych w ppu wraz z załącznikami, stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ.
LosLOT-0005
Titel05 łódzki OR
Beschreibung1. Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usługi pracy tymczasowej dla łódzkiego OR w charakterze pracownika tymczasowego terenowego (4 osoby), pracownika tymczasowego biurowego (12 osób). 2. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób (Pracowników tymczasowych) wykonujących wszystkie czynności w zakresie realizacji zamówienia, z zastrzeżeniem postanowień § 4 ust. 11 ppu wraz z załącznikami, stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ. 3. Zamawiający wymaga, aby wykonanie przedmiotu zamówienia nastąpiło na warunkach i zasadach określonych w ppu wraz z załącznikami, stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ.
LosLOT-0006
Titel06 małopolski OR
Beschreibung1. Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usługi pracy tymczasowej dla małopolskiego OR w charakterze pracownika tymczasowego terenowego (3 osoby), pracownika tymczasowego biurowego (7 osób). 2. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób (Pracowników tymczasowych) wykonujących wszystkie czynności w zakresie realizacji zamówienia, z zastrzeżeniem postanowień § 4 ust. 11 ppu wraz z załącznikami, stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ. 3. Zamawiający wymaga, aby wykonanie przedmiotu zamówienia nastąpiło na warunkach i zasadach określonych w ppu wraz z załącznikami, stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ.
LosLOT-0007
Titel07 mazowiecki OR
Beschreibung1. Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usługi pracy tymczasowej dla mazowieckiego OR w charakterze pracownika tymczasowego terenowego (0 osób), pracownika tymczasowego biurowego (30 osób). 2. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób (Pracowników tymczasowych) wykonujących wszystkie czynności w zakresie realizacji zamówienia, z zastrzeżeniem postanowień § 4 ust. 11 ppu wraz z załącznikami, stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ. 3. Zamawiający wymaga, aby wykonanie przedmiotu zamówienia nastąpiło na warunkach i zasadach określonych w ppu wraz z załącznikami, stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ.
LosLOT-0008
Titel08 podkarpacki OR
Beschreibung1. Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usługi pracy tymczasowej dla podkarpackiego OR w charakterze pracownika tymczasowego terenowego (0 osób), pracownika tymczasowego biurowego (15 osób). 2. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób (Pracowników tymczasowych) wykonujących wszystkie czynności w zakresie realizacji zamówienia, z zastrzeżeniem postanowień § 4 ust. 11 ppu wraz z załącznikami, stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ. 3. Zamawiający wymaga, aby wykonanie przedmiotu zamówienia nastąpiło na warunkach i zasadach określonych w ppu wraz z załącznikami, stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ.
LosLOT-0009
Titel09 podlaski OR
Beschreibung1. Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usługi pracy tymczasowej dla podlaskiego OR w charakterze pracownika tymczasowego terenowego (0 osób), pracownika tymczasowego biurowego (6 osób). 2. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób (Pracowników tymczasowych) wykonujących wszystkie czynności w zakresie realizacji zamówienia, z zastrzeżeniem postanowień § 4 ust. 11 ppu wraz z załącznikami, stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ. 3. Zamawiający wymaga, aby wykonanie przedmiotu zamówienia nastąpiło na warunkach i zasadach określonych w ppu wraz z załącznikami, stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ.
LosLOT-0010
Titel10 pomorski OR
Beschreibung1. Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usługi pracy tymczasowej dla pomorskiego OR w charakterze pracownika tymczasowego terenowego (0 osób), pracownika tymczasowego biurowego (9 osób). 2. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób (Pracowników tymczasowych) wykonujących wszystkie czynności w zakresie realizacji zamówienia, z zastrzeżeniem postanowień § 4 ust. 11 ppu wraz z załącznikami, stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ. 3. Zamawiający wymaga, aby wykonanie przedmiotu zamówienia nastąpiło na warunkach i zasadach określonych w ppu wraz z załącznikami, stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ.
LosLOT-0011
Titel11 śląski OR
Beschreibung1. Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usługi pracy tymczasowej dla śląskiego OR w charakterze pracownika tymczasowego terenowego (0 osób), pracownika tymczasowego biurowego (2 osoby). 2. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób (Pracowników tymczasowych) wykonujących wszystkie czynności w zakresie realizacji zamówienia, z zastrzeżeniem postanowień § 4 ust. 11 ppu wraz z załącznikami, stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ. 3. Zamawiający wymaga, aby wykonanie przedmiotu zamówienia nastąpiło na warunkach i zasadach określonych w ppu wraz z załącznikami, stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ.
LosLOT-0012
Titel12 świętokrzyski OR
Beschreibung1. Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usługi pracy tymczasowej dla świętokrzyskiego OR w charakterze pracownika tymczasowego terenowego (0 osób), pracownika tymczasowego biurowego (6 osób). 2. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób (Pracowników tymczasowych) wykonujących wszystkie czynności w zakresie realizacji zamówienia, z zastrzeżeniem postanowień § 4 ust. 11 ppu wraz z załącznikami, stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ. 3. Zamawiający wymaga, aby wykonanie przedmiotu zamówienia nastąpiło na warunkach i zasadach określonych w ppu wraz z załącznikami, stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ.
LosLOT-0013
Titel13 warmińsko mazurski OR
Beschreibung1. Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usługi pracy tymczasowej dla warmińsko mazurskiego OR w charakterze pracownika tymczasowego terenowego (5 osób), pracownika tymczasowego biurowego (10 osób). 2. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób (Pracowników tymczasowych) wykonujących wszystkie czynności w zakresie realizacji zamówienia, z zastrzeżeniem postanowień § 4 ust. 11 ppu wraz z załącznikami, stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ. 3. Zamawiający wymaga, aby wykonanie przedmiotu zamówienia nastąpiło na warunkach i zasadach określonych w ppu wraz z załącznikami, stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ.
LosLOT-0014
Titel14 wielkopolski OR
Beschreibung1. Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usługi pracy tymczasowej dla wielkopolskiego OR w charakterze pracownika tymczasowego terenowego (0 osób), pracownika tymczasowego biurowego (14 osób). 2. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób (Pracowników tymczasowych) wykonujących wszystkie czynności w zakresie realizacji zamówienia, z zastrzeżeniem postanowień § 4 ust. 11 ppu wraz z załącznikami, stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ. 3. Zamawiający wymaga, aby wykonanie przedmiotu zamówienia nastąpiło na warunkach i zasadach określonych w ppu wraz z załącznikami, stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ.
LosLOT-0015
Titel15 zachodniopomorski OR
Beschreibung1. Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usługi pracy tymczasowej dla zachodniopomorskiego OR w charakterze pracownika tymczasowego terenowego (0 osób), pracownika tymczasowego biurowego (8 osób). 2. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób (Pracowników tymczasowych) wykonujących wszystkie czynności w zakresie realizacji zamówienia, z zastrzeżeniem postanowień § 4 ust. 11 ppu wraz z załącznikami, stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ. 3. Zamawiający wymaga, aby wykonanie przedmiotu zamówienia nastąpiło na warunkach i zasadach określonych w ppu wraz z załącznikami, stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ.