307098-2025 - Wettbewerb
Polen – Server – Zakup serwerów, macierzy i migracja danych w SWPZZPOZ w Radomiu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup serwerów, macierzy i migracja danych w SWPZZPOZ w Radomiu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: 1. Dostawa sprzętu teleinformatycznego: a) 3 szt. serwerów wirtualizacyjnych wraz z powiązanymi z każdym nich licencjami serwerowymi b) 2 szt. serwerów bazodanowych, wraz z powiązanymi z nimi licencjami bazodanowymi , c) 1 szt. macierzy dyskowej , 2. Wdrożenie Sprzętu wskazanego w pkt 1.1. w infrastrukturze teleinformatycznej Zamawiającego - z gwarancjami ich prawidłowego działania przez okres 5 lat. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załącznik nr 1 do SWZ – OPZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy.
Interne Kennung12/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72265000 Software-Konfiguration
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: 1. Dostawa sprzętu teleinformatycznego: a) 3 szt. serwerów wirtualizacyjnych wraz z powiązanymi z każdym nich licencjami serwerowymi b) 2 szt. serwerów bazodanowych, wraz z powiązanymi z nimi licencjami bazodanowymi , c) 1 szt. macierzy dyskowej , 2. Wdrożenie Sprzętu wskazanego w pkt 1.1. w infrastrukturze teleinformatycznej Zamawiającego - z gwarancjami ich prawidłowego działania przez okres 5 lat. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załącznik nr 1 do SWZ – OPZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72265000 Software-Konfiguration, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme