See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów żywnościowych do USK-1 w Szczecinie
Beschreibung: Dostawa artykułów żywnościowych do USK-1 w Szczecinie
Vorherige Bekanntmachung: 400938-2025
Interne Kennung: ZP-261-22/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art. 138 ust. 2 pkt. 2 Ustawy PZP Zamawiający wyznaczył termin składania ofert krótszy niż określony w art. 138 ust 1 ustawy PZP z uwagi na konieczność pilnej potrzeby udzielenia zamówienia celem zabezpieczenia ciągłości dostaw na asortyment objęty przedmiotem zamówienia. Przedmiot zamówienia objęty niniejszym postępowaniem był już przedmiotem postępowania ZP-261-93/2024, o udzielenie zamówienia publicznego, które jednakże w zakresie części zamówienia, których dotyczy niniejsze postępowanie zostało unieważnione
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15131500 Geflügelerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte, 15331000 Verarbeitetes Gemüse, 03220000 Gemüse, Obst und Schalenfrüchte, 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile, 15131400 Schweinefleischerzeugnisse, 15331000 Verarbeitetes Gemüse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: pakiet Nr 1 - Produkty spożywcze mrożone
Beschreibung: pakiet Nr 1 - Produkty spożywcze mrożone
Interne Kennung: PAKIET 1
Haupteinstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
Los: LOT-0002
Titel: pakiet Nr 2 - Świeże warzywa i owoce, kiszonki
Beschreibung: pakiet Nr 2 - Świeże warzywa i owoce, kiszonki
Interne Kennung: PAKIET 2
Haupteinstufung (cpv): 03220000 Gemüse, Obst und Schalenfrüchte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15331000 Verarbeitetes Gemüse
Los: LOT-0003
Titel: pakiet Nr 3 - Ryby i przetwory rybne
Beschreibung: pakiet Nr 3 - Ryby i przetwory rybne
Interne Kennung: PAKIET 3
Haupteinstufung (cpv): 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile
Los: LOT-0004
Titel: pakiet Nr 4 - Mięso i wyroby drobiowe
Beschreibung: pakiet Nr 4 - Mięso i wyroby drobiowe
Interne Kennung: PAKIET 4
Los: LOT-0005
Titel: pakiet Nr 5 - Mięso czerwone, wędliny i kiełbasy wieprzowe.
Beschreibung: pakiet Nr 5 - Mięso czerwone, wędliny i kiełbasy wieprzowe.
Interne Kennung: PAKIET 5