2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa polegająca na wykonaniu zimowego utrzymania w zakresie łagodzenia skutków zimy na ulicach, chodnikach oraz parkingach Gminy Miejskiej Jarosław w sezonie 2024/2025 wraz z mechanicznym pozimowym ich oczyszczaniem.
Beschreibung: Usługa polegająca na wykonaniu zimowego utrzymania w zakresie łagodzenia skutków zimy na ulicach, chodnikach oraz parkingach Gminy Miejskiej Jarosław w sezonie 2024/2025 wraz z mechanicznym pozimowym ich oczyszczaniem - zgodnie z SWZ i OPZ.
Vorherige Bekanntmachung: 605119-2024
Interne Kennung: ZP.271.2.10.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung, 90611000 Straßenreinigung
5. Los
Los: LOT-0001