2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stěhování Centra kardiovaskulární a transplantační chirurgie Brno
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je stěhování zdravotnických i nezdravotnických provozů zadavatele (nejde o běžný majetek, ale o zdravotnická zařízení a komplety; dislokovaných v areálu Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně, Pekařská 664/53, 602 00 Brno-střed a Výstavní 17, 603 00 Brno do Nová budova CKTCH, Jihlavská 24, Brno – Bohunice, 625 00 v areálu Fakultní nemocnice Brno, vč. demontážních a montážních prací. Předmětem veřejné zakázky nejsou obsazená lůžka, tzn. lůžka s pacienty. Součástí VZ je i stěhování zdravotnické techniky (předmětem stěhování nejsou velké zdravotnické technologie, např. angiolinka) a ICT. Dodavatel musí předmět stěhování: - vratně označit (např. lepícím štítkem s QR kódem) - zanést do evidence - odborně odpojit od jakékoli sítě nebo zařízení, pokud je k ní připojen, zkontrolovat před přepravou, zda nevykazuje jakékoli zjevné poškození nebo jinou odchylku od normálu, a zanést do evidence jakékoli zaznamenané poškození nebo jinou odchylku od normálu, připravit k přepravě (např. rozebrat, aretovat apod.), zabalit a zajistit proti poškození - přepravit z Výchozího místa do Cílového místa včetně jakéhokoli potřebného naložení na přepravní prostředky a vyložení z přepravních prostředků - rozbalit, zkontrolovat po přepravě, zda nevykazuje jakékoli zjevné poškození nebo jinou odchylku od normálu a zanést do evidence jakékoli zaznamenané poškození nebo jinou odchylku od normálu, očistit, pokud byl v průběhu stěhování znečištěn - umístit na konečné umístění v Cílovém místě, odborně zapojit do sítí nebo jiného zařízení tak, aby mohl plnit svůj účel - přepravovat pouze vozidlem splňujícím emisní třídu EURO VI nebo novější; - zajistit na vlastní náklady veškerý obalový nebo jiný obdobný potřebný materiál (krabice, uzamykatelné boxy na osobní věci, spisy podléhající GDPR a léky). - zajistit přepravu farmaceutických produktů chladícími vozy, aby byly zajištěny správné teplotní podmínky – specifikace je v příloze č. 4 – tabulka stěhování PROVOZ. - obstarat jakékoli povolení nebo jiný akt nebo doklad vydávaný příslušným orgánem veřejné moci nebo součinnost takového orgánu, které jsou potřebné pro poskytování Služeb - odstranit z Výchozího místa a Cílového místa jakýkoli odpad vzniklý v důsledku poskytování, nevyužitý obalový materiál nebo jiné věci vnesené personálem Poskytovatele odlišné od Předmětu stěhování; - průběžně koordinovat svůj postup s personálem Objednatele a s jeho vědomím též s pověřenými zástupci Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně. Stěhovací práce budou probíhat i o víkendu a případně v nočních hodinách
Interne Kennung: 19/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98392000 Umzugsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45330000 Installateurarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001