307166-2025 - Ergebnis
Polen – Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial – 6-PN-25 Hemodynamika – wyroby medyczne jednorazowego użycia
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 6-PN-25 Hemodynamika – wyroby medyczne jednorazowego użycia
Beschreibung: Realizacja zadania obejmuje dostawę wyrobów jednorazowego użytku oraz dzierżawę aparatów do tych zabiegów. Przedmiot zamówienia podzielono na 35 części. Część 1,6,13,17,18,19,20,23,26,28,29,30,32,33,34,35 obejmują usługę dzierżawy aparatu wraz depozytem wyrobów medycznych jednorazowego użytku. Pozostałe części obejmują wyłącznie depozyt wyrobów.
Vorherige Bekanntmachung: 139557-2025
Interne Kennung: 6-PN-25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138 ust 4 ustawy Prawo zamówień publicznych
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182200 Ausrüstung für Herzstimulation
5. Los
Los: LOT-0021
Titel: Część 21
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu asortymentowo - cenowym będącym załącznikiem do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 21
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Warunki na jakich Zamawiający skorzysta z prawa opcji: 1) Prawo opcji będzie polegało na: a) przedłużeniu umowy o 3 miesiące lub/i b) dodatkowych dostaw wyrobów medycznych jednorazowego użycia w ilości i wartości wskazanej w Formularzu ofertowym Wykonawcy. 2) Dysponowania środkami na sfinansowanie prawa opcji 3) Uruchomienie prawa opcji nastąpi poprzez złożenie w tym zakresie przez Zamawiającego oświadczenia (wymagana forma pisemna). 4) Zastrzega się, iż prawo opcji (zakres opcjonalny zamówienia) nie stanowi zobowiązania umownego (w tym finansowego) zaciąganego w momencie zawarcia umowy a przewidywany zakres opcjonalny zamówienia nie jest gwarantowany do realizacji (Zamawiający może, ale nie musi skorzystać z prawa opcji).
Los: LOT-0022
Titel: Część 22
Interne Kennung: Część nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Część 23
Interne Kennung: Część nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Część 24
Interne Kennung: Część nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Część 25
Interne Kennung: Część nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Część 26
Interne Kennung: Część nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Część 27
Interne Kennung: Część nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Część 28
Interne Kennung: Część nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Część 29
Interne Kennung: Część nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Część 30
Interne Kennung: Część nr 30