2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzedaż energii elektrycznej w latach 2027-2029
Beschreibung: Zamawiający, w okresie obowiązywania umowy, prognozuje zużycie energii elektrycznej na poziomie, odpowiednio: 1. Dla Zadania nr 1 - do 2 916 MWh (w tym ok. 756 MWh w szczycie przedpołudniowym, ok. 360 MWh w szczycie popołudniowym i ok. 1 800 MWh w pozostałych godzinach doby), 2. Dla Zadania nr 2 - do 2 729 MWh (w tym ok. 562 MWh w szczycie przedpołudniowym, ok. 378 MWh w szczycie popołudniowym i ok. 1 789 MWh w pozostałych godzinach doby), 3. Dla Zadania nr 3 - do 2 696 MWh (w tym ok. 1 469 MWh w strefie szczytowej i ok. 1 227 MWh w strefie pozaszczytowej), 4. Dla Zadania nr 4 - do 266 MWh (w tym ok. 119 MWh w strefie szczytowej i ok. 147 MWh w strefie pozaszczytowej). Zamawiający informuje, że zakres przedmiotu zamówienia, w tym możliwość zmian zostanie określony w dokumentach zamówienia. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 4 zadania: Zadanie nr 1 sprzedaży energii elektrycznej dla potrzeb TRAFOSTACJI BASEN znajdującej się na terenie kompleksu przy ul. Szubińskiej 105 w Bydgoszczy, Zadanie nr 2 sprzedaży energii elektrycznej dla potrzeb TRAFOSTACJI 3NSB znajdującej się na terenie kompleksu przy ul. B. Potockiego 14 w Bydgoszczy, Zadanie nr 3 sprzedaży energii elektrycznej dla potrzeb TRAFOSTACJI KOSZARY Nr 2 znajdującej się na terenie kompleksu przy ul. Szubińskiej 105 w Bydgoszczy, Zadanie nr 4 sprzedaży energii elektrycznej dla potrzeb TRAFOSTACJI PARK SAMOCHODOWY znajdującej się na terenie kompleksu przy ul. Szubińskiej 105 w Bydgoszczy. Okres obowiązywania zamówienia: Dotyczy wszystkich zadań - od dnia 01.01.2027 r. do dnia 31.12.2029 r. Kryterium CENA oferty brutto - „C” - waga 100%, maksymalnie 100 pkt.
Interne Kennung: 1/PN/2026
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie