See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy produktów leczniczych, preparatów do żywienia dojelitowego i pozajelitowego łącznie z zestawami oraz testy do pomiaru glukozy. SPZOZ.ZP.3520.1.2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów leczniczych, preparatów do żywienia dojelitowego i pozajelitowego łącznie z zestawami oraz testy do pomiaru glukozy do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Parczewie w podziale na 34 zadań w asortymencie i ilościach określonych szczegółowo w formularzach cenowych stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 65631-2025
Interne Kennung: SPZOZ.ZP.3520.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia, 33692000 Arzneimittellösungen, 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung, 33141540 Albumin, 15880000 Besondere Nahrungsmittel, 33124131 Reagenzstreifen, 33141626 Dosierungsausrüstung, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Zadanie nr 1 zawiera 84 pozycje asortymentowe.
Interne Kennung: Zadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia, 33692000 Arzneimittellösungen
Los: LOT-0035
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: Zadanie nr 2 zawiera 97 pozycji asortymentowych.
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0036
Titel: Zadanie nr 3
Beschreibung: Zadanie nr 3 zawiera 55 pozycji asortymentowych.
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0037
Titel: Zadanie nr 4
Beschreibung: Zadanie nr 4 zawiera 55 pozycje asortymentowe.
Interne Kennung: Zadanie 4
Los: LOT-0038
Titel: Zadanie nr 5
Beschreibung: Zadanie nr 5 zawiera 34 pozycje asortymentowe.
Interne Kennung: Zadanie 5
Los: LOT-0039
Titel: Zadanie nr 6
Beschreibung: Zadanie nr 6 zawiera 72 pozycje asortymentowe.
Interne Kennung: Zadanie 6
Los: LOT-0040
Titel: Zadanie nr 7
Beschreibung: Zadanie nr 7 zawiera 93 pozycje asortymentowe.
Interne Kennung: Zadanie 7
Los: LOT-0041
Titel: Zadanie nr 8
Beschreibung: Zadanie nr 8 zawiera 2 pozycje asortymentowe.
Interne Kennung: Zadanie 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia
Los: LOT-0042
Titel: Zadanie nr 9
Beschreibung: Zadanie nr 9 zawiera 1 pozycję asortymentową - Vancomycinum
Interne Kennung: Zadanie 9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692000 Arzneimittellösungen
Los: LOT-0043
Titel: Zadanie nr 10
Beschreibung: Zadanie nr 10 zawiera 4 pozycje asortymentowe.
Interne Kennung: Zadanie 10
Los: LOT-0044
Titel: Zadanie nr 11 - produkty lecznicze do żywienia pozajelitowego
Beschreibung: Zadanie nr 11 zawiera 3 pozycje asortymentowe.
Interne Kennung: Zadanie 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung
Los: LOT-0045
Titel: Zadanie nr 12 - preparaty do żywienia dojelitowego
Beschreibung: Zadanie nr 12 zawiera 8 pozycji asortymentowych.
Interne Kennung: Zadanie 12
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15880000 Besondere Nahrungsmittel
Los: LOT-0046
Titel: Zadanie nr 13
Beschreibung: Zadanie nr 13 zawiera 6 pozycje asortymentowe.
Interne Kennung: Zadanie 13
Los: LOT-0048
Titel: Zadanie nr 14
Beschreibung: Zadanie nr 14 zawiera 3 pozycje asortymentowe.
Interne Kennung: Zadanie 14
Los: LOT-0049
Titel: Zadanie nr 15
Beschreibung: Zadanie nr 15 zawiera 8 pozycji asortymentowych.
Interne Kennung: Zadanie 15
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692000 Arzneimittellösungen, 33690000 Varia
Los: LOT-0050
Titel: Zadanie nr 16
Beschreibung: Zadanie nr 16 zawiera 6 pozycji asortymentowych.
Interne Kennung: Zadanie 16
Los: LOT-0051
Titel: Zadanie nr 17
Beschreibung: Zadanie nr 17 zawiera 5 pozycji asortymentowych.
Interne Kennung: Zadanie 17
Los: LOT-0052
Titel: Zadanie nr 18
Beschreibung: Zadanie nr 18 zawiera 2 pozycje asortymentowe.
Interne Kennung: Zadanie 18
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692000 Arzneimittellösungen, 33141540 Albumin
Los: LOT-0053
Titel: Zadanie nr 19
Beschreibung: Zadanie nr 19 zawiera 2 pozycje asortymentowe.
Interne Kennung: Zadanie 19
Los: LOT-0054
Titel: Zadanie nr 20 - zestawy do żywienia dojelitowego, paski do pomiaru glukozy
Beschreibung: Zadanie nr 20 zawiera 5 pozycji asortymentowych.
Interne Kennung: Zadanie 20
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33141626 Dosierungsausrüstung
Los: LOT-0055
Titel: Zadanie nr 21 - produkty lecznicze, płyny infuzyjne
Beschreibung: Zadanie nr 21 zawiera 6 pozycji asortymentowych.
Interne Kennung: Zadanie 21
Los: LOT-0056
Titel: Zadanie nr 22
Beschreibung: Zadanie nr 22 zawiera 1 pozycję asortymentową - Sugammadeks
Interne Kennung: Zadanie 22
Los: LOT-0057
Titel: Zadanie nr 23
Beschreibung: Zadanie nr 23 zawiera 2 pozycje asortymentowe.
Interne Kennung: Zadanie 23
Los: LOT-0058
Titel: Zadanie nr 24
Beschreibung: Zadanie nr 24 zawiera 2 pozycje asortymentowe.
Interne Kennung: Zadanie 24
Los: LOT-0059
Titel: Zadanie nr 25
Beschreibung: Zadanie nr 25 zawiera 1 pozycję asortymentową - Sevofluranum.
Interne Kennung: Zadanie 25
Los: LOT-0060
Titel: Zadanie nr 26
Beschreibung: Zadanie nr 26 zawiera 1 pozycję asortymentową - Żel nawilż. sterylny z lidokainą.
Interne Kennung: Zadanie 26
Los: LOT-0061
Titel: Zadanie nr 27
Beschreibung: Zadanie nr 27 zawiera 1 pozycję asortymentową - Amoxicillinum+acidum clavulanicum.
Interne Kennung: Zadanie 27
Los: LOT-0062
Titel: Zadanie nr 28
Beschreibung: Zadanie nr 28 zawiera 1 pozycję asortymentową - Ferri isomaltosidum.
Interne Kennung: Zadanie 28
Los: LOT-0063
Titel: Zadanie nr 29
Beschreibung: Zadanie nr 29 zawiera 2 pozycje asortymentowe.
Interne Kennung: Zadanie 29
Los: LOT-0064
Titel: Zadanie nr 30
Beschreibung: Zadanie nr 30 zawiera 1 pozycję asortymentową - Ciprofloxacinum.
Interne Kennung: Zadanie 30
Los: LOT-0065
Titel: Zadanie nr 31
Beschreibung: Zadanie nr 31 zawiera 2 pozycje asortymentowe.
Interne Kennung: Zadanie 31
Los: LOT-0066
Titel: Zadanie nr 32 - roztwory do irygacji
Beschreibung: Zadanie nr 32 zawiera 3 pozycje asortymentowe.
Interne Kennung: Zadanie 32
Los: LOT-0067
Titel: Zadanie nr 33
Beschreibung: Zadanie nr 33 zawiera 5 pozycji asortymentowych.
Interne Kennung: Zadanie 33
Los: LOT-0068
Titel: Zadanie nr 34
Beschreibung: Zadanie nr 34 zawiera 10 pozycji asortymentowych.
Interne Kennung: Zadanie 34