307241-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen – Usługa prania bielizny szpitalnej na potrzeby 7 Szpitala Marynarki Wojennej w Gdańsku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa prania bielizny szpitalnej na potrzeby 7 Szpitala Marynarki Wojennej w Gdańsku
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa prania bielizny szpitalnej zgodnie z obowiązującymi przepisami w ilości 6 000 kg miesięcznie dotyczy asortymentu Zamawiającego oraz dzierżawionego od Wykonawcy z wyłączeniem nakładki na MOP oraz materacy oraz świadczenie na rzecz Zamawiającego: a. dostawy, instalacji, uruchomienia niezbędnej infrastruktury, urządzeń do obsługi systemu radiowej identyfikacji bielizny i odzieży RFID b. wynajem bielizny szpitalnej tj. poszwy, poszewki, prześcieradeł, kocy, poduszek, bielizny operacyjnej.
Interne Kennung155/2026/PN
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98311100 Verwaltung von Wäschereien, 98311000 Abholdienst für Wäsche
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1
Beschreibung1/1
Interne Kennung1.