307257-2025 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Montaż instalacji OZE na budynkach użyteczności publicznej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Bauleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMontaż instalacji OZE na budynkach użyteczności publicznej
BeschreibungA. Rodzaj zamówienia: Zamówienie mieszane obejmujące jednocześnie usługi (prace projektowe), dostawy (dostawa urządzeń) oraz roboty budowlane (roboty montażowe). Przy czym głównym przedmiotem zamówienia są dostawy, a wymagane roboty budowlane mają charakter dodatkowy do dostaw, które są niezbędne do wykonania głównego przedmiotu zamówienia tj. instalacji urządzeń objętych zamówieniem. B. Przedmiot zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pn.: „Montaż instalacji OZE na budynkach użyteczności publicznej” w zakresie określonym w PFU. Inwestycja będzie realizowana w ramach Umowy o dofinansowanie projektu „Montaż instalacji OZE na budynkach użyteczności publicznej wraz z magazynami energii” nr FESL.10.06-IZ.01-0843/23 w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 Priorytet FESL.10 „Fundusze Europejskie na transformację” Działanie FESL.10.06 „Rozwój energetyki rozproszonej opartej o odnawialne źródła energii”. C. Opis przedmiotu zamówienia: Gmina Wyry planuje zrealizować inwestycję polegającą na budowie instalacji wykorzystujących odnawialne źródła energii na obiektach użyteczności publicznej na terenie gminy. Przedmiot zamówienia obejmuje kompleksowe zaprojektowanie, dostawę, montaż, wraz z podłączeniem do istniejącej instalacji elektrycznej i nieodpłatne serwisowanie oraz wykonywanie obowiązkowych przeglądów przez okres gwarancji instalacji fotowoltaicznej i/lub pomp ciepła i/lub magazynów energii elektrycznej dla 8 budynków na terenie Gminy Wyry, która to inwestycja obejmuje niżej wymienione zadania: ZADANIE I – Instalacje fotowoltaiczne: 1) Gminne Przedszkole w Wyrach - instalacja fotowoltaiczna o mocy: 20,340 kWp, 2) Szkoła Podstawowa w Wyrach - instalacja fotowoltaiczna o mocy: 45,200 kWp, 3) Urząd Gminy w Wyrach - instalacja fotowoltaiczna o mocy: 4,520 kWp, 4) "Raki-Gostyń" - instalacja fotowoltaiczna o mocy: 8,475 kWp. ZADANIE II - Instalacje fotowoltaiczne oraz pompa ciepła: 1) OSP Wyry - instalacja fotowoltaiczna o mocy: 11,865 kWp oraz pompa ciepła o mocy 15,5 kW, 2) Budynek Klubu Sportowy Fortuna Wyry - instalacja fotowoltaiczna o mocy: 23,730 kWp oraz pompa ciepła o mocy 5 kW. ZADANIE III Instalacje fotowoltaiczne oraz magazyn energii: 1) Gminne Przedszkole w Gostyni - instalacja o mocy: 11,865 kWp, oraz magazyn energii o pojemności 6 kWh, 2) Budynek administracyjno-usługowy - instalacja o mocy: 16,385 kWp, oraz magazyn energii o pojemności3 20 kWh.
Interne KennungIZP.271.1.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungenDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 09332000 Sonnenenergieanlage, 44112410 Dachgerüste, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45400000 Baufertigstellung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen, 71326000 Nebendienstleistungen im Bauwesen, 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik, 42511110 Wärmepumpen, 45330000 Installateurarbeiten, 45332200 Wasserinstallationsarbeiten, 42511000 Wärmeaustauscher und Maschinen zum Verflüssigen von Luft oder anderen Gasen, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 45312310 Blitzschutzarbeiten, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 09332000 Sonnenenergieanlage, 44112410 Dachgerüste, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45400000 Baufertigstellung, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen, 71326000 Nebendienstleistungen im Bauwesen, 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik, 42511110 Wärmepumpen, 45330000 Installateurarbeiten, 45332200 Wasserinstallationsarbeiten, 42511000 Wärmeaustauscher und Maschinen zum Verflüssigen von Luft oder anderen Gasen, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 45312310 Blitzschutzarbeiten