2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie. Realisatie van het casco inbouwpakket en installaties in Magazijn De Zon
Beschreibung: In Magazijn De Zon realiseert het museum een tot de verbeelding sprekend familiemuseum, dat op het moment van opening (gepland begin 2028) een interactief, tweetalig tentoonstellingsportfolio voor alle leeftijden biedt, gestoeld op sterke inhoudelijke concepten en waarin het ontdekken, beleven en zelf maken van literaire verhalen centraal staat. Het Literatuurmuseum/Kinderboekenmuseum bereidt een aanbesteding voor de realisatie van het inbouwpakket en installaties in Magazijn De Zon voor. Deze opdracht is inhoudelijk en technisch complex en kent een ambitieuze planning richting de beoogde opening van het museum. Door gebruik te maken van een marktconsultatie vooraf aan een aanbesteding, verwacht het museum tot een beter op de mogelijkheden van de markt afgestemde vraag te komen. zie marktconsultatie document
Interne Kennung: SNLL260417
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212000 Bauarbeiten für Gebäude, die der Freizeitgestaltung, dem Sport, der Kultur, der Unterbringung und Verpflegung dienen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: In Magazijn De Zon realiseert het museum een tot de verbeelding sprekend familiemuseum, dat op het moment van opening (gepland begin 2028) een interactief, tweetalig tentoonstellingsportfolio voor alle leeftijden biedt, gestoeld op sterke inhoudelijke concepten en waarin het ontdekken, beleven en zelf maken van literaire verhalen centraal staat. Het Literatuurmuseum/Kinderboekenmuseum bereidt een aanbesteding voor de realisatie van het inbouwpakket en installaties in Magazijn De Zon voor. Deze opdracht is inhoudelijk en technisch complex en kent een ambitieuze planning richting de beoogde opening van het museum. Door gebruik te maken van een marktconsultatie vooraf aan een aanbesteding, verwacht het museum tot een beter op de mogelijkheden van de markt afgestemde vraag te komen.
Interne Kennung: 1