2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bezpečnostní služby – ostraha objektu na adrese U Průhonu 1338/38, Praha 7
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je zajištění služeb fyzické ostrahy a ochrany majetku v budově radnice MČ Praha 7.
Interne Kennung: SZ MČ P7 052067/2021
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje následující změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku: a) v případě, že v průběhu trvání smlouvy na veřejnou zakázku dojde ke změně (snížení/zvýšení) zákonné sazby DPH, bude cena předmětu veřejné zakázky upravena (snížena/zvýšena) tak, aby odpovídala takové změně zákonné sazby DPH; b) v případě, že v průběhu trvání smlouvy na veřejnou zakázku vznikne potřeba snížení rozsahu poskytovaných Bezpečnostních služeb tak, že Bezpečnostní služba nebude poskytována v sobotu nebo v neděli nebo státem uznaných svátcích nebo v pracovní dny. Bezpečnostní služba však bude poskytována vždy v pracovní dny a to minimálně 16 hodin denně v době od 6:00 hod. ráno každý pracovní den. Důvody ke snížení rozsahu Bezpečnostních služeb mohou nastat v případě, že bude střežený objekt napojen na pult centrální ochrany policie ČR a zavěšen na pult požárně bezpečnostní ochrany Hasičského záchranného sboru hl. města Prahy. Zadavatel je v tomto případě oprávněn vyzvat vybraného dodavatele k uzavření dodatku ke smlouvě na veřejnou zakázku, jehož předmětem bude snížení rozsahu Bezpečnostních služeb; celková cena předmětu smlouvy na veřejnou zakázku bude v takovém případě snížena na základě jednotkových cen za 1 hodinu 1 pracovníka podle počtu hodin poskytovaných Bezpečnostních služeb po snížení jejich rozsahu. Objednatel není povinen tohoto práva využít. c) v případě změny zákonné výše minimální mzdy, a to maximálně v rozsahu této změny.