2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst levering gebakken en betonnen verhardingsmaterialen
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding is het aangaan van een raamovereenkomst met een opdrachtnemer voor de percelen gebakken en betonnen verhardingsmaterialen, waarbij de aanbestedende dienst de economisch meest voordelige inschrijving(en) selecteert. De gezamenlijke waarde van de opdrachten gedurende de gehele looptijd inclusief de verlengingsopties bedraagt maximaal €1.700.000 exclusief btw voor perceel 1 en €2.500.000 exclusief btw voor perceel 2. De aanbestedende dienst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie.
Interne Kennung: I&A_2026_0021
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44113100 Pflastermaterialien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44113130 Pflastersteine, 44114000 Beton, 45233293 Installation von Straßenmobiliar
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Gebakken verhardingsmateriaal
Beschreibung: Zie offerteaanvraag.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie offerteaanvraag.
Los: LOT-0002
Titel: Betonnen verhardingsmateriaal
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 44114200 Betonerzeugnisse