2. Verfahren
Verfahren
Titel: Workforce Management systeem (WfM)
Beschreibung: De SVB wil één totaaloplossing verwerven bestaande uit de 5 WfM deelprocessen (Forecasting, Capaciteitsmanagement, Roosteren, Dagsturing, rapportage & analyse). De Opdracht bestaat uit de volgende onderdelen: • het leveren van een SaaS-dienst voor WfM; • Implementatie van de Oplossing (installatie, configuratie, inrichting, training aan verschillende gebruikersgroepen zoals functioneel Beheerders, teamleiders, eindgebruikers etc.); • Exploitatie (licenties, leveren van technisch beheer en support conform afspraken in de DAP en SLA); • Onderhoud op de omgeving en het doorvoeren van gevraagde changes van de SVB; • Functioneel beheer volgens het principe van voor doen, samen doen en zelf doen; • Optimalisatie (consultancy en ondersteuning op het gebied van IT en WfM processen); • De te leveren Dienstverlening moet minimaal voldoen aan hetgeen is beschreven in Bijlage C Programma van Eisen en Wensen en Bijlage D Architectuurbeschrijving. De SVB beoogt één (1) Overeenkomst aan te gaan met één (1) Opdrachtnemer voor de duur van vier (4) Jaar met de eenzijdige optie voor de SVB tot verlenging van twee (2) maal de periode van drie (3) Jaar, plus een (1) maal de periode van twee (2) Jaar. De maximale looptijd bedraagt dus in totaal twaalf (12) Jaar. De beoogde ingangsdatum van de Overeenkomst is 31 maart 2026. De geraamde totale waarde van de Opdracht is: € 16.500.000,- exclusief btw over de maximale looptijd van de Overeenkomst van twaalf (12) Jaar, inclusief verlengingsopties, structurele kosten, (eenmalige) Implementatie kosten en optimalisatie kosten.
Interne Kennung: EA2023030
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Selectie: Aanmelden en selecteren; 2. Voorlopige Inschrijving: het informeren, inschrijven en het openen van de 1e Inschrijvingen; 3. Onderhandeling: (in meerdere rondes) onderhandelen over de Inschrijvingen; 4. Definitieve Inschrijving: het indienen definitieve versie Inschrijvingen; 5. Gunning: het beoordelen en gunnen; 6. Validatie: het doorlopen proof of concept (PoC).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Geen perceelindeling
Beschreibung: Bij deze aanbesteding wordt geen gebruik gemaakt van een percelenverdeling. De motivering hiervoor is: - De SVB heeft voorafgaand aan deze aanbesteding een marktconsultatie en marktverkenning uitgevoerd. Na de marktverkenning en marktconsultatie is gebleken dat het aantal ondernemingen dat in staat is om zelf (eventueel met gebruikmaking van een Combinatie) de Opdracht uit te voeren voldoende groot is om de daadwerkelijke mededinging voor de Opdracht te waarborgen. - Gezien de huidige marktsamenstelling wordt niet verwacht dat de keuze van perceelverdeling de toetreding door partijen, van onder andere het MKB, tot de aanbesteding beperkt. Ook zijn de risico’s voor de Opdrachtnemer niet groter door het niet opdelen in percelen. - De SVB wenst uit efficiencyoverwegingen te worden ontzorgd. Door de Opdracht niet onder te verdelen in percelen heeft de SVB getracht te bewerkstelligen dat de organisatorische verantwoordelijkheid van de Opdracht in één hand komt te liggen. Het niet onderverdelen van de Opdracht in percelen leidt er onder meer toe dat de SVB minder facturen ontvangt, minder managementinformatie behoeft te analyseren en minder account- en contractmanagementactiviteiten hoeft te verrichten. - Het beleggen van de Opdracht bij één leverancier levert ook schaalvoordeel op. Hoe meer volume de SVB bij één leverancier belegt hoe, naar verwachting, aantrekkelijker de prijzen zullen worden.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De SVB beoogt één (1) Overeenkomst aan te gaan met één (1) Opdrachtnemer voor de duur van vier (4) Jaar met de eenzijdige optie voor de SVB tot verlenging van twee (2) maal de periode van drie (3) Jaar, plus een (1) maal de periode van twee (2) Jaar. De maximale looptijd bedraagt dus in totaal twaalf (12) Jaar. De beoogde ingangsdatum van de Overeenkomst is 31 maart 2026.