See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PRZYJMOWANIE ODPADÓW Z MZK SP. Z O.O.
Beschreibung: 1. Postępowanie obejmuje transport niżej wymienionych odpadów z Miejskiego Zakładu Komunikacji Sp. z o.o. w Grudziądzu. Oznaczenie typu odpadów na podstawie Rozporządzenia Ministra Klimatu z dnia 2 stycznia 2020 r. w sprawie katalogu odpadów (Dz. U. z 2020 roku poz. 10). 1.1. Część 1: Odpady część 1 1) 15 01 01 – opakowania z papieru i tektury 2) 15 01 02 – opakowania z tworzyw sztucznych 3) 15 01 07 – opakowania ze szkła 4) 16 01 03 – zużyte opony 5) 16 81 02 – odpady inne niż wymienione w 16 81 01 6) 17 01 01 – odpady z betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów 7) 17 01 02 – gruz ceglany 8) 17 01 03 – odpady innych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia 9) 17 01 07 – zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadów materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż wymienione w 17 01 06 10) 17 01 80 – usunięte tynki, tapety, okleiny itp. 11) 17 02 02 – szkło 12) 17 02 03 – tworzywa sztuczne 13) 17 03 80 – odpadowa papa 14) 17 05 04 – gleba i ziemia, w tym kamienie, inne niż wymienione w 17 05 03 15) 17 05 08 – tłuczeń torowy (kruszywo) inny niż wymieniony w 17 05 07 16) 17 06 04 – materiały izolacyjne inne niż wymienione w 17 01 01 i 17 06 03 17) 20 01 01 – papier i tektura 18) 20 01 02 – szkło 19) 20 01 10 – odzież 20) 20 01 39 – tworzywa sztuczne 21) 20 01 40 – metale 22) 20 01 99 – inne niewymienione frakcje zbierane w sposób selektywny 23) 20 02 01 – odpady ulegające biodegradacji 24) 20 02 02 – gleba i ziemia, w tym kamienie 25) 20 03 07 – odpady wielkogabarytowe 26) 20 03 99 – odpady komunalne niewymienione w innych grupach 1.2. Część 2: Odpady część 2 20 03 03 – odpady z czyszczenia ulic i placów 5.1.3. Część 3: Odpady część 3 20 03 01 – niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne UWAGA: 1. Zamówienie będzie realizowane z zastosowaniem prawa opcji. 1.1. Ilości gwarantowane i na prawach opcji poszczególnych odpadów w każdej z części zostały wyszczególnione w załączniku nr 1A, 1B oraz 1C do SWZ. 1.2. Wykonawcy nie przysługują jakiekolwiek roszczenia względem Zamawiającego, a przede wszystkim roszczenie o zapłatę za ilość odpadów niedostarczonych, przewyższających minimalną, gwarantowaną wielkość zamówienia. 2. Zamawiający zobowiązuje się transportować odpady przy użyciu pojazdów samochodowych, wskazanych w zezwoleniach na prowadzenie działalności w zakresie transportu odpadów, obsługiwanych przez pracowników posiadających odpowiednie uprawnienia.
Interne Kennung: ZP-MZK-2024-24-2
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. CZĘŚĆ - PRZYJMOWANIE ODPADÓW Z MZK SP. Z O.O.
Beschreibung: 1. Postępowanie obejmuje transport niżej wymienionych odpadów z Miejskiego Zakładu Komunikacji Sp. z o.o. w Grudziądzu. Oznaczenie typu odpadów na podstawie Rozporządzenia Ministra Klimatu z dnia 2 stycznia 2020 r. w sprawie katalogu odpadów (Dz. U. z 2020 roku poz. 10). 1.1. Część 1: Odpady część 1 1) 15 01 01 – opakowania z papieru i tektury 2) 15 01 02 – opakowania z tworzyw sztucznych 3) 15 01 07 – opakowania ze szkła 4) 16 01 03 – zużyte opony 5) 16 81 02 – odpady inne niż wymienione w 16 81 01 6) 17 01 01 – odpady z betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów 7) 17 01 02 – gruz ceglany 8) 17 01 03 – odpady innych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia 9) 17 01 07 – zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadów materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż wymienione w 17 01 06 10) 17 01 80 – usunięte tynki, tapety, okleiny itp. 11) 17 02 02 – szkło 12) 17 02 03 – tworzywa sztuczne 13) 17 03 80 – odpadowa papa 14) 17 05 04 – gleba i ziemia, w tym kamienie, inne niż wymienione w 17 05 03 15) 17 05 08 – tłuczeń torowy (kruszywo) inny niż wymieniony w 17 05 07 16) 17 06 04 – materiały izolacyjne inne niż wymienione w 17 01 01 i 17 06 03 17) 20 01 01 – papier i tektura 18) 20 01 02 – szkło 19) 20 01 10 – odzież 20) 20 01 39 – tworzywa sztuczne 21) 20 01 40 – metale 22) 20 01 99 – inne niewymienione frakcje zbierane w sposób selektywny 23) 20 02 01 – odpady ulegające biodegradacji 24) 20 02 02 – gleba i ziemia, w tym kamienie 25) 20 03 07 – odpady wielkogabarytowe 26) 20 03 99 – odpady komunalne niewymienione w innych grupach UWAGA: 1. Zamówienie będzie realizowane z zastosowaniem prawa opcji. 1.1. Ilości gwarantowane i na prawach opcji poszczególnych odpadów w każdej z części zostały wyszczególnione w załączniku nr 1A, 1B oraz 1C do SWZ. 1.2. Wykonawcy nie przysługują jakiekolwiek roszczenia względem Zamawiającego, a przede wszystkim roszczenie o zapłatę za ilość odpadów niedostarczonych, przewyższających minimalną, gwarantowaną wielkość zamówienia. 2. Zamawiający zobowiązuje się transportować odpady przy użyciu pojazdów samochodowych, wskazanych w zezwoleniach na prowadzenie działalności w zakresie transportu odpadów, obsługiwanych przez pracowników posiadających odpowiednie uprawnienia.
Interne Kennung: ZP-MZK-2024-24-1-1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamówienie będzie realizowane z zastosowaniem prawa opcji. 1. Ilości gwarantowane i na prawach opcji poszczególnych odpadów w każdej z części zostały wyszczególnione w załącznikach do przekazanego zaproszenia. 2. Wykonawcy nie przysługują jakiekolwiek roszczenia względem Zamawiającego, a przede wszystkim roszczenie o zapłatę za ilość odpadów niedostarczonych, przewyższających minimalną, gwarantowaną wielkość zamówienia
Los: LOT-0002
Titel: 2. CZĘŚĆ - PRZYJMOWANIE ODPADÓW Z MZK SP. Z O.O.
Beschreibung: 1. Postępowanie obejmuje transport niżej wymienionych odpadów z Miejskiego Zakładu Komunikacji Sp. z o.o. w Grudziądzu. Oznaczenie typu odpadów na podstawie Rozporządzenia Ministra Klimatu z dnia 2 stycznia 2020 r. w sprawie katalogu odpadów (Dz. U. z 2020 roku poz. 10). 1.2. Część 2: Odpady część 2 20 03 03 – odpady z czyszczenia ulic i placów UWAGA: 1. Zamówienie będzie realizowane z zastosowaniem prawa opcji. 1.1. Ilości gwarantowane i na prawach opcji poszczególnych odpadów w każdej z części zostały wyszczególnione w załącznikach do przekazanego zaproszenia. 1.2. Wykonawcy nie przysługują jakiekolwiek roszczenia względem Zamawiającego, a przede wszystkim roszczenie o zapłatę za ilość odpadów niedostarczonych, przewyższających minimalną, gwarantowaną wielkość zamówienia. 2. Zamawiający zobowiązuje się transportować odpady przy użyciu pojazdów samochodowych, wskazanych w zezwoleniach na prowadzenie działalności w zakresie transportu odpadów, obsługiwanych przez pracowników posiadających odpowiednie uprawnienia.
Interne Kennung: ZP-MZK-2024-24-1-2
Beschreibung der Optionen: Zamówienie będzie realizowane z zastosowaniem prawa opcji. 1. Ilości gwarantowane i na prawach opcji poszczególnych odpadów w każdej z części zostały wyszczególnione w załączniku nr 1A, 1B oraz 1C do SWZ. 2. Wykonawcy nie przysługują jakiekolwiek roszczenia względem Zamawiającego, a przede wszystkim roszczenie o zapłatę za ilość odpadów niedostarczonych, przewyższających minimalną, gwarantowaną wielkość zamówienia
Los: LOT-0003
Titel: 3. CZĘŚĆ - PRZYJMOWANIE ODPADÓW Z MZK SP. Z O.O.
Beschreibung: 1. Postępowanie obejmuje transport niżej wymienionych odpadów z Miejskiego Zakładu Komunikacji Sp. z o.o. w Grudziądzu. Oznaczenie typu odpadów na podstawie Rozporządzenia Ministra Klimatu z dnia 2 stycznia 2020 r. w sprawie katalogu odpadów (Dz. U. z 2020 roku poz. 10). 5.1.3. Część 3: Odpady część 3 20 03 01 – niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne UWAGA: 1. Zamówienie będzie realizowane z zastosowaniem prawa opcji. 2.1. Ilości gwarantowane i na prawach opcji poszczególnych odpadów w każdej z części zostały wyszczególnione w załącznikach do przekazanego zaproszenia. 3.2. Wykonawcy nie przysługują jakiekolwiek roszczenia względem Zamawiającego, a przede wszystkim roszczenie o zapłatę za ilość odpadów niedostarczonych, przewyższających minimalną, gwarantowaną wielkość zamówienia. 2. Zamawiający zobowiązuje się transportować odpady przy użyciu pojazdów samochodowych, wskazanych w zezwoleniach na prowadzenie działalności w zakresie transportu odpadów, obsługiwanych przez pracowników posiadających odpowiednie uprawnienia.
Interne Kennung: ZP-MZK-2024-24-1-3