2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inkoop E-HRM
Beschreibung: Het voorwerp van de aanbestedingsprocedure is een Opdracht in de vorm van een Overheidsopdracht voor het leveren van een E-HRM oplossing De Opdracht voor een E-HRM oplossing zal worden verleend voor een maximale duur van negen (9) jaar en acht (8) maanden. De opbouw van de Overeenkomst bestaat uit een initiële opdracht van vier (4) jaar en acht (8) maanden, waarbij de eerste acht (8) maanden als de implementatieperiode geldt, gevolgd door vier (4) contractjaren en hierna de optie van vijf (5) x één (1) jaar verlenging, tezamen maximaal negen (9) jaar en acht (8) maanden. De Overeenkomst gaat naar verwachting in op 1 mei 2026 (implementatie) waarna de officiële livegang is gepland op 1 januari 2027. De geraamde waarde betreft de waarde over de looptijd inclusief verlengingen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het voorwerp van de aanbestedingsprocedure is een Opdracht in de vorm van een Overheidsopdracht voor het leveren van een E-HRM oplossing
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Herzieningsclausules: o Verlengingsopties (vijfmaal 1 jaar) o Indexering van de prijs o Uitbreidingsoptie: volledige conversie, koppelingen en migratie historie