2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi odnowienia wsparcia technicznego producenta dla systemu SecureVisio na okres 12 miesięcy.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa odnowienia wsparcia technicznego producenta dla systemu SecureVisio na okres 12 miesięcy (numer licencji: SV/PROD/2024/09/WMCNT), posiadanego przez Zamawiającego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, znajduje się w Załączniku nr 1 do zaproszenia.
Interne Kennung: 0.252.15.2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: O.252.15.2025