2. Verfahren
Verfahren
Titel: Automatisering van de interne bedrijfsprocessen
Beschreibung: Deze overheidsopdracht voorziet de automatisering en het beheer van de belangrijkste bedrijfsprocessen van de aanbestedende overheid d.m.v. de implementatie van een geïntegreerd softwaresysteem (‘Enterprise Resource Planning’ of ERP) op basis van Microsoft Dynamics 365 Business Central. De uitvoering van de opdracht omvat volgende dienstverlening: - detailanalyse: fit/gap-analyse van de interne bedrijfsprocessen; - implementatie van de nieuwe ERP-toepassing: implementatie en programmatie installatie, configuratie en parametrisatie opleiding en opstartbegeleiding
Interne Kennung: RZ-OA-13
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212451 Entwicklung von Software für die Unternehmensressourcenplanung (ERP)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: RZ-OA-13 - 1
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 72240000 Systemanalyse und Programmierung