2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hardware
Beschreibung: Gemeente Stichtse Vecht zoekt via een Europese openbare aanbesteding leverancier(s) voor hardware, verdeeld over twee percelen. - Perceel 1: Smartphones en Werkplekapparatuur: Levering (en bijbehorende dienstverlening) van smartphones, laptops, tablets, monitoren en accessoires. - Perceel 2: Printers: Een volledige printoplossing, inclusief huur en all-in service van printers (MFP/SFP) en de aanschaf en onderhoud van een plotter en labelprinters. Perceel 1- Smartphones en werkplekapparatuur In bijlage A - Raming aantallen Perceel 1, staan de geraamde aantallen weergegeven per onderdeel voor Perceel 1- Smartphones en werkplekapparatuur. Op basis van deze aantallen, de huidige spend en de invloeden van de toekomstige ontwikkelingen zijn de uitgaven die gepaard gaan met de aanbesteding hardware, Perceel 1. Smartphones en Werkplekapparatuur, voor de gehele looptijd van de raamovereenkomst inclusief verlengingen, naar schatting € 1.541.950. De maximale waarde van de opdracht bedraagt derhalve € 1.542.000. Perceel 2- Printers De omvang van Perceel 2 betreft: - Huur en serviceonderhoud van 33 printers verdeeld over MFP en SFP. - Aanschaf en serviceonderhoud van één (1) plotter. - Aanschaf en onderhoud van vijf (5) labelprinters. Op basis van de aantallen, huidige spend en de invloed van de toekomstige ontwikkelingen zijn de uitgaven die gepaard gaan met de aanbesteding hardware, Perceel 2. Printers, voor de gehele looptijd van de raamovereenkomst inclusief verlengingen, naar schatting €595.329,82. De maximale waarde van de opdracht bedraagt derhalve €600.000. Aan voornoemde ramingen en aantallen kunnen geen rechten ontleend worden. Dit betekent dat de mogelijkheid bestaat dat de genoemde raming in de praktijk lager uitkomt. De Aanbestedende dienst behoudt zich daarnaast het recht voor om gebruik te maken van de mogelijkheid uit artikel 2.163c lid 2 Aw 2012.
Interne Kennung: Z/734751/3500000952
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30000000 Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter, 32250000 Mobilfunkgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Smartphones en werkplekapparatuur
Beschreibung: Binnen de scope van dit perceel vallen: • Levering van smartphones (inclusief accessoires zoals beschermhoezen, screen protectors, laders en kabels). • Afvoeren van de ‘oude’ smartphones. • Levering van laptops: twee (2) typen (LT1 - basis en LT2 – 2-in-1 device, zie pagina 20 Programma van Eisen perceel 1), inclusief accessoires zoals laptoptassen/beschermhoezen, muizen, keyboards en kabels). • Levering van beeldschermen met bijbehorende accessoires incl. garantie ter vervanging van beeldschermen en andere gebruikersapparatuur. • Afvoeren van de ‘oude’ laptops en beeldschermen. Voor meer informatie zie H1 Aanbestedingsleidraad en Programma van Eisen
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32250000 Mobilfunkgeräte
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Raamovereenkomsten hebben een looptijd van twee (2) jaar met de mogelijkheid voor de Aanbestedende dienst om éénzijdig tegen gelijkblijvende voorwaarden drie (3) maal te verlengen voor een duur van één (1) jaar. De verwachte ingangsdatum van de Raamovereenkomsten zijn 1 september 2026.
Los: LOT-0002
Titel: Printers
Beschreibung: Binnen de scope van dit perceel vallen: • Huur en serviceonderhoud van 33 printers (MFP/SFP) inclusief toners, nietjes, maintenancekit, cartridges en starters. • Het aanschaffen van één (1) plotter inclusief serviceonderhoud, toner en het papier (op rol). • Het aanschaffen van vijf (5) labelprinters inclusief serviceonderhoud en inkt ribbons. • Training aan systeembeheerders en bodes voor gebruik printers en plotter. Voor meer informatie, zie aanbestedingsleidraad H1 en Programma van Eisen
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter