2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mediadiensten
Beschreibung: Op dit moment neemt KVK deel aan de Rijksbrede raamovereenkomst voor mediadiensten. De Dienst Publiek en Communicatie (DPC) is echter gestart met de voorbereidingen voor een nieuwe Europese aanbesteding, waarbij de scope wordt beperkt tot de rechtspersoon Staat der Nederlanden. Motivatie voor deze beperking: de inkoopvoordelen nemen af door de verschuiving naar online media, waar steeds vaker via veilingen wordt ingekocht. Dit betekent dat KVK zelfstandig een Europese aanbestedingsprocedure voor mediadiensten opstart. De dienstverlening en waarde van KVK wordt nog onvoldoende ervaren door Ondernemend Nederland. Onze doelstellingen zijn dan ook om de bekendheid van onze dienstverlening, het gebruik van onze digitale dienstverlening, de waardering voor KVK te vergroten en professionele en bevlogen medewerkers. Vanuit Merk & Communicatie bouwen we verder aan één herkenbare en zichtbare KVK voor 2.5 mln. ondernemers in Nederland. Dit doen we door middel van doorlopende (always-on) campagnes en ATL campagne flights. KVK is op zoek naar een mediabureau dat niet alleen levert, maar écht meedenkt, meewerkt en meehelpt aan onze opgave. Wij zoeken een bureau dat ons begrijpt, uitdaagt en versterkt.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000