307388-2026 - Ergebnis
Polen – Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen – „Odnawialne źródła energii w Gminie Wierzchlas - etap 3”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Odnawialne źródła energii w Gminie Wierzchlas - etap 3”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. Odnawialne źródła energii w Gminie Wierzchlas - etap 3. Przedmiot zamówienia podzielony został na 3 części. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej na papierze ekologicznym* oraz prac mających na celu realizację inwestycji polegającej na dostawie, montażu i uruchomieniu: * wytworzonym z legalnych zasobów leśnych, pozyskanych w sposób zrównoważony, spełniającym warunki co najmniej jednego z wymienionych certyfikatów PEFC Certified, PEFC Recycled, FSC 100%, FSC Mix, FSC Recycled, EU Ecolabel lub innego równoważnego certyfikatu tj.: dokumentu wystawionego przez organizację niezależną od Wykonawcy, upoważnioną do wystawienia dokumentu w kraju pochodzenia surowca i potwierdzającego takie same warunki jak określone w wymienionych powyżej certyfikatach, co zostanie potwierdzone stosownym oświadczeniem i dokumentami składanymi na etapie opracowania dokumentacji. Część 1 – instalacje fotowoltaiczne: 1) 343 szt. instalacje fotowoltaiczne na budynkach mieszkalnych o pow. do i ponad 300m2; Część 2 – Pompy ciepła: 1) 14 szt. instalacje pomp ciepła co celów ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) w budynkach mieszkalnych; 2) 125 szt. instalacje pomp ciepła do celów ogrzewania (c.o.) i c.w.u. w budynkach mieszkalnych o pow. do i ponad 300m2; Część 3 – kotły na pellet i kolektory słoneczne: 1) 45 szt. instalacje kotłów na pellet w budynkach mieszkalnych o pow. do i ponad 300 m2 2) 19 szt. zbiorniki na c.w.u. w budynkach mieszkalnych o pow. do 300m2 3) 165 szt. instalacje kolektorów słonecznych na budynkach mieszkalnych o pow. do i ponad 300m2 oraz poza budynkami mieszkalnymi; Podczas realizacji prac budowlanych/instalacyjnych wymagane jest używanie przez Wykonawcę sprzętów, które nie spowodują niekorzystnego wpływu na środowisko: posiadają niezbędne badania techniczne oraz są zasilane/ładowane ze źródeł OZE. W związku z tym wykonawca powinien wykorzystywać narzędzia typu wkrętarka, szlifierka kątowa, zgrzewarka, wózek widłowy zasilane elektrycznie i/lub posiadające akumulatory elektryczne, które będą ładowane energią elektryczną z OZE (np. fotowoltaika lub biogaz). W ramach przedmiotu zamówienia zachowana zostanie istniejąca zieleń - lokalizację części instalacji, która będzie musiała być wykonana na gruncie, należy tak lokalizować aby starać się zachowywać istniejącą zieleń, drzew nie należy wycinać.
Vorherige Bekanntmachung802848-2025
Interne KennungZP.271.17.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42511110 Wärmepumpen, 44621200 Heizkessel, 09331100 Thermische Sonnenkollektoren
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 – instalacje fotowoltaiczne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej na papierze ekologicznym* oraz prac mających na celu realizację inwestycji polegającej na dostawie, montażu i uruchomieniu: * wytworzonym z legalnych zasobów leśnych, pozyskanych w sposób zrównoważony, spełniającym warunki co najmniej jednego z wymienionych certyfikatów PEFC Certified, PEFC Recycled, FSC 100%, FSC Mix, FSC Recycled, EU Ecolabel lub innego równoważnego certyfikatu tj.: dokumentu wystawionego przez organizację niezależną od Wykonawcy, upoważnioną do wystawienia dokumentu w kraju pochodzenia surowca i potwierdzającego takie same warunki jak określone w wymienionych powyżej certyfikatach, co zostanie potwierdzone stosownym oświadczeniem i dokumentami składanymi na etapie opracowania dokumentacji. Część 1 – instalacje fotowoltaiczne: 1) 343 szt. instalacje fotowoltaiczne na budynkach mieszkalnych o pow. do i ponad 300m2;
Interne KennungZP.271.17.2025 - Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331000 Solarbatterien, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 09330000 Solarenergie, 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 – Pompy ciepła
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej na papierze ekologicznym* oraz prac mających na celu realizację inwestycji polegającej na dostawie, montażu i uruchomieniu: * wytworzonym z legalnych zasobów leśnych, pozyskanych w sposób zrównoważony, spełniającym warunki co najmniej jednego z wymienionych certyfikatów PEFC Certified, PEFC Recycled, FSC 100%, FSC Mix, FSC Recycled, EU Ecolabel lub innego równoważnego certyfikatu tj.: dokumentu wystawionego przez organizację niezależną od Wykonawcy, upoważnioną do wystawienia dokumentu w kraju pochodzenia surowca i potwierdzającego takie same warunki jak określone w wymienionych powyżej certyfikatach, co zostanie potwierdzone stosownym oświadczeniem i dokumentami składanymi na etapie opracowania dokumentacji. Część 2 – Pompy ciepła: 1) 14 szt. instalacje pomp ciepła co celów ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) w budynkach mieszkalnych; 2) 125 szt. instalacje pomp ciepła do celów ogrzewania (c.o.) i c.w.u. w budynkach mieszkalnych o pow. do i ponad 300m2;
Interne KennungZP.271.17.2025 - Część 2
Haupteinstufung (cpv): 42511110 Wärmepumpen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45332200 Wasserinstallationsarbeiten, 45311000 Installation von Elektroanlagen
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 – kotły na pellet i kolektory słoneczne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej na papierze ekologicznym* oraz prac mających na celu realizację inwestycji polegającej na dostawie, montażu i uruchomieniu: * wytworzonym z legalnych zasobów leśnych, pozyskanych w sposób zrównoważony, spełniającym warunki co najmniej jednego z wymienionych certyfikatów PEFC Certified, PEFC Recycled, FSC 100%, FSC Mix, FSC Recycled, EU Ecolabel lub innego równoważnego certyfikatu tj.: dokumentu wystawionego przez organizację niezależną od Wykonawcy, upoważnioną do wystawienia dokumentu w kraju pochodzenia surowca i potwierdzającego takie same warunki jak określone w wymienionych powyżej certyfikatach, co zostanie potwierdzone stosownym oświadczeniem i dokumentami składanymi na etapie opracowania dokumentacji. Część 3 – kotły na pellet i kolektory słoneczne: 1) 45 szt. instalacje kotłów na pellet w budynkach mieszkalnych o pow. do i ponad 300 m2 2) 19 szt. zbiorniki na c.w.u. w budynkach mieszkalnych o pow. do 300m2 3) 165 szt. instalacje kolektorów słonecznych na budynkach mieszkalnych o pow. do i ponad 300m2 oraz poza budynkami mieszkalnymi;
Interne KennungZP.271.17.2025 - Część 3
Haupteinstufung (cpv): 44621200 Heizkessel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331100 Thermische Sonnenkollektoren, 44621210 Boiler, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45331110 Installation von Kesseln, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45332200 Wasserinstallationsarbeiten, 09332000 Sonnenenergieanlage, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45317300 Elektroinstallationsarbeiten für Stromverteilungsanlagen