307402-2026 - Wettbewerb
Polen – Wasserstoff – Dostawa paliwa wodorowego wraz z dystrybucją
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa paliwa wodorowego wraz z dystrybucją
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wodoru wraz z jego dystrybucją na potrzeby taboru autobusowego użytkowanego przez Zamawiającego. Pełny zakres zamówienia obejmuje zamówienie podstawowe oraz opcję. W ramach zamówienia podstawowego: dostawa paliwa wodorowego w ilości 145 700 kg (gwarantowana ilość w trakcie realizacji zamówienia) W ramach prawa opcji: dostawa paliwa wodorowego w ilości do 89 000 kilogramów.
Interne KennungDZ.26.62.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111600 Wasserstoff
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenW ramach prawa opcji Zamawiający przewiduje możliwość dostawy paliwa wodorowego w ilości do 89 000 kg.