307406-2026 - Wettbewerb
Belgien – Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen – Raamovereenkomst voor de inzameling, herbestemming en verwerking van textiel
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst voor de inzameling, herbestemming en verwerking van textiel
BeschreibungRaamovereenkomst voor de inzameling, herbestemming en verwerking van textiel
Interne KennungIGEAN - 2026-010-MV
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
TitelIGEAN - 2026-010-MV - 1
BeschreibungHuis-aan-huisinzameling voor Regio 1
Interne Kennung1
LosLOT-0010
TitelIGEAN - 2026-010-MV - 10
BeschreibungHuis-aan-huisinzameling voor Regio 4
Interne Kennung10
LosLOT-0011
TitelIGEAN - 2026-010-MV - 11
BeschreibungInzameling in containers op de recyclageparken voor Regio 4
Interne Kennung11
LosLOT-0012
TitelIGEAN - 2026-010-MV - 12
BeschreibungInzameling in containers op welbepaalde plaatsen op het grondgebied voor Regio 4
Interne Kennung12
LosLOT-0002
TitelIGEAN - 2026-010-MV - 2
BeschreibungInzameling in containers op de recyclageparken voor Regio 1
Interne Kennung2
LosLOT-0003
TitelIGEAN - 2026-010-MV - 3
BeschreibungInzameling in containers op welbepaalde plaatsen op het grondgebied voor Regio 1
Interne Kennung3
LosLOT-0004
TitelIGEAN - 2026-010-MV - 4
BeschreibungHuis-aan-huisinzameling voor Regio 2
Interne Kennung4
LosLOT-0005
TitelIGEAN - 2026-010-MV - 5
BeschreibungInzameling in containers op de recyclageparken voor Regio 2
Interne Kennung5
LosLOT-0006
TitelIGEAN - 2026-010-MV - 6
BeschreibungInzameling in containers op welbepaalde plaatsen op het grondgebied voor Regio 2
Interne Kennung6
LosLOT-0007
TitelIGEAN - 2026-010-MV - 7
BeschreibungHuis-aan-huisinzameling voor Regio 3
Interne Kennung7
LosLOT-0008
TitelIGEAN - 2026-010-MV - 8
BeschreibungInzameling in containers op de recyclageparken voor Regio 3
Interne Kennung8
LosLOT-0009
TitelIGEAN - 2026-010-MV - 9
BeschreibungInzameling in containers op welbepaalde plaatsen op het grondgebied voor Regio 3
Interne Kennung9