2. Verfahren
Verfahren
Titel: leverancier (broker) voor het leveren van Standaardsoftware en Gerelateerde dienstverlening
Beschreibung: De aanbestedende dienst beoogt met deze aanbesteding te komen tot één Raamovereenkomst met één leverancier (broker) voor het leveren van deze Standaardsoftware en Gerelateerde dienstverlening. Zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 1131874
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Broker licenties
Beschreibung: Zie aanbestedingsleidraad Zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 48400000 Softwarepaket für Geschäftstransaktionen und persönliche Arbeitsabläufe
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Looptijd
307480-2025 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 1131874
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Broker licenties
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 48400000 Software voor zakelijke transacties en persoonlijke zaken
Opties:
Beschrijving van de opties: Looptijd