2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie Laboratoriumdiensten op gebied van cytologie t.b.v. bevolkingsonderzoek baarmoederhalskanker
Beschreibung: Bevolkingsonderzoek Nederland (BVO NL) wil graag in gesprek met pathologielaboratoria die momenteel cytologisch onderzoek uitvoeren of die zich kunnen en willen ontwikkelen tot partij die in de toekomst cytologisch onderzoek kan verzorgen binnen het bevolkingsonderzoek baarmoederhalskanker. Ook laboratoria die interesse hebben in een (toekomstige) rol binnen deze dienstverlening nodigt BVO NL nadrukkelijk uit om mee te denken. Heeft uw organisatie interesse om vanuit kennis, ervaring en praktijkinzichten bij te dragen aan de toekomst van deze dienstverlening, dan nodigt BVO NL u van harte uit deel te nemen aan deze marktconsultatie. Via deze marktconsultatie wil BVO NL in gesprek met laboratoria over de huidige praktijk, toekomstige ontwikkelingen en de uitdagingen die spelen binnen de cytologische diagnostiek. De expertise en ervaring van pathologielaboratoria zijn van grote waarde voor de verdere ontwikkeling van een toekomstbestendig bevolkingsonderzoek. Juist daarom wil BVO NL zich in deze fase vooral open en lerend opstellen. BVO NL vindt het belangrijk om kennis, wensen, verwachtingen en randvoorwaarden vanuit de markt actief mee te nemen bij het verkennen van de toekomstige inrichting van laboratoriumdiensten binnen het bevolkingsonderzoek baarmoederhalskanker. Tijdens één-op-één gesprekken gaat BVO NL graag met u in gesprek over thema’s als capaciteit, kwaliteit, innovatie, samenwerking, digitalisering en de rol van nieuwe technieken, waaronder AI, binnen de cytologische diagnostiek. De marktconsultatie heeft een open en verkennend karakter; deelname biedt u de gelegenheid om uw visie en ervaringen te delen en mee te denken over de toekomst van het bevolkingsonderzoek baarmoederhalskanker.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71900000 Labordienste