2. Verfahren
Verfahren
Titel: AZP.25.1.30.2026 Dostawa wyposażenia aparaturowego Laboratorium Badań Funkcjonalnych Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku z podziałem na 3 części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa wyposażenia aparaturowego Laboratorium Badań Funkcjonalnych Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku z podziałem na 3 części: Część 1 – Mikroiniektor elektryczny z mikromanipulatorem – 1 zestaw Część 2 – Cieplarka laboratoryjna– 1 SZT. Część 3 – Stereoskop (mikroskop stereoskopowy) – 1 kpl. 2. ZAŁĄCZNIKI DOTYCZĄCE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: - Opis przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 2 do SWZ, - Tabela oceny warunków gwarancji – Załącznik nr 4 do SWZ, - Warunki gwarancji, rękojmi i serwisu gwarancyjnego – Załącznik nr 5 do SWZ, - Procedura dostawy i odbioru urządzenia – Załącznik nr 6 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Mikroiniektor elektryczny z mikromanipulatorem – 1 zestaw
Beschreibung: Część 1 – Mikroiniektor elektryczny z mikromanipulatorem – 1 zestaw
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Cieplarka laboratoryjna– 1 SZT.
Beschreibung: Część 2 - Cieplarka laboratoryjna– 1 SZT.
Los: LOT-0003
Titel: Stereoskop (mikroskop stereoskopowy) – 1 kpl.
Beschreibung: Część 3 - Stereoskop (mikroskop stereoskopowy) – 1 kpl.
Haupteinstufung (cpv): 38510000 Mikroskope