2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bebording en kleine civieltechnische werkzaamheden 2026-2030
Beschreibung: De opdracht is verdeeld in twee percelen: • Perceel 1: Beheer en onderhoud bebording en flespalen; • Perceel 2: Leveren en plaatsing bebording, flespalen en civieltechnische werkzaamheden. Voor uitgebreidere informatie verwijzen wij u naar hoofdstuk 3.1 van de aanbestedingsleidraad. Perceel 1: verwachte totale opdrachtwaarde per jaar € 225.000,-. Perceel 2: verwachte totale opdrachtwaarde per jaar € 218.750,-
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34992200 Verkehrsschilder
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Beheer en onderhoud bebording en flespalen
Beschreibung: - Beheer en onderhoud straatnaamborden - Beheer en onderhoud bebording buurthubs - Beheer en onderhoud RVV-bebording en schrikhekken en verkeerszuilen en flespalen - Het leveren en plaatsen van nieuwe borden die voortkomen vanuit beheer en onderhoud, ter vervanging van al eerder geplaatste borden Verwachte totale opdrachtwaarde per jaar € 225.000,-.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot verlenging van twee (2) maal één (1) jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Leveren en plaatsing bebording, flespalen en civieltechnische werkzaamheden
Beschreibung: - Leveren en plaatsen straatnaamborden - Leveren en plaatsen bebording project Betaald Parkeren (1e deellevering, voor 1 oktober 2026) - Leveren en plaatsen bebording buurthubs (1e deellevering, voor 1 oktober 2026) - Leveren en plaatsen bebording buurthubs na 1 oktober 2026 - Leveren en plaatsen bebording gehandicapten parkeerplekken (GPP) + markering (thermoplast) - Leveren en plaatsen RVV-bebording - Deelopdracht civieltechnische werkzaamheden Verwachte totale opdrachtwaarde per jaar € 218.750,-
Interne Kennung: 2