See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa części zamiennych do KTO Rosomak
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do KTO Rosomak. Ilości poszczególnych wyrobów podane zostaną w dokumentach zamówienia na drugim etapie postępowania. Zakres zamówienia obejmuje dwa zadania: zadanie nr 1- części zamienne do KTO Rosomak, zadanie nr 2 - silniki do KTO Rosomak.
Vorherige Bekanntmachung: 66744-2026
Interne Kennung: 23/2026/D-OiB
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający nie ogranicza liczby Wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do składania ofert i zaprosi wszystkich Wykonawców, którzy złożyli wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu i spełniają warunki udziału w postępowaniu oraz nie podlegają wykluczeniu z postępowania.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35420000 Teile für Militärfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Części zamienne do KTO Rosomak
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do KTO Rosomk w ilościach określonych w dokumentach zamówienia (na drugim etapie postępowania). 2. Przedmioty zamówienia będą podlegały nadzorowaniu jakości realizowanemu zgodnie z AQAP 2131 wydanie C wersja 1.
Interne Kennung: Zadanie nr 1 - Części zamienne do KTO Rosomak
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Silniki do KTO Rosomak
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa silników do KTO Rosomak w ilościach określonych w dokumentach zamówienia (na drugim etapie postępowania). 2. Przedmioty zamówienia będą podlegały nadzorowaniu jakości realizowanemu zgodnie z AQAP 2131 wydanie C wersja 1.
Interne Kennung: Zadanie nr 2 - Silniki do KTO Rosomak