307605-2025 - Wettbewerb
Polen – Straßenarbeiten – Zaprojektowanie i wybudowanie nawierzchni utwardzonych oraz sieci uzbrojenia terenu dla inwestycji pn. „Rozwój terenów pokopalnianych przy zbiorniku w Kozarzewku poprzez nadanie im nowych funkcji: rekreacyjno-wypoczynkowej i turystycznej”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaprojektowanie i wybudowanie nawierzchni utwardzonych oraz sieci uzbrojenia terenu dla inwestycji pn. „Rozwój terenów pokopalnianych przy zbiorniku w Kozarzewku poprzez nadanie im nowych funkcji: rekreacyjno-wypoczynkowej i turystycznej”
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmować będzie m.in.: - opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem wszystkich niezbędnych decyzji administracyjnych - wykonanie nawierzchni utwardzonych: (dróg rowerowych, dróg pieszych, dróg dojazdowych, komunikacji wewnętrznej -deptak/promenada, parkingu i zatok postojowych, ścieżek leśnych na kempingu, rowów drogowych, przepustów, szlabanu) - wykonanie sieci uzbrojenia terenu (wodociąg i kanalizacja sanitarna) - budowa systemu odwodnienia oraz kanalizacji deszczowej wraz z wpustami krawężnikowo - jezdniowymi, - wykonanie zasilania elektroenergetycznego - WLZ, - wykonanie oświetlenia zewnętrznego ciągów pieszych, jezdnych i parkingów, - wykonanie monitoringu terenu, - oznakowanie pionowe i poziome, - usunięcie wg wymagań gestorów wszelkich kolizji z infrastrukturą w pasie planowanych robot, Uwaga: Jeżeli w programie funkcjonalno-użytkowym wskazano normę polską PN, mająca swój odpowiednik europejski EN, do wyceny należy przyjąć wymagania normy europejskiej EN. Uwaga: Zamawiający zastrzega, że wszędzie tam, gdzie w treści SWZ, w szczególności programie funkcjonalno-użytkowym, stanowiącym opis przedmiotu zamówienia, zostały wskazane znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródła lub szczegółowe procesy, które charakteryzują produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę - należy je traktować jako przykładowe i poglądowe. Zamawiający dopuszcza metody, materiały, urządzenia, systemy, technologie itp. równoważne do przedstawionych w opisie przedmiotu zamówienia. Dopuszcza się, więc zaproponowanie w ofercie wszelkich równoważnych odpowiedników rynkowych o właściwościach nie gorszych niż wskazane przez Zamawiającego. Parametry wskazanego standardu określają minimalne warunki techniczne, eksploatacyjne, użytkowe, jakościowe i funkcjonalne, jakie ma spełniać przedmiot zamówienia.”
Interne Kennung: INR.271.8.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233140 Straßenarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001