307631-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Milchpulver – 26-010 Sušené odtučněné mléko – pořízení a ochraňování
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel26-010 Sušené odtučněné mléko – pořízení a ochraňování
BeschreibungPředmětem VZ je pořízení 400 tun sušeného odtučněného mléka (dále také jako „SOM“) a jeho ochraňování. SOM bude jako součást státních hmotných rezerv majetkem ČR. Správa státních hmotných rezerv jako zadavatel zajišťuje, v souladu se zákonem č. 97/1993 Sb., o působnosti Správy státních hmotných rezerv, ve znění pozdějších předpisů, obranyschopnost a obranu státu, odstraňování následků krizových situací a ochranu životně důležitých hospodářských zájmů státu. Předmět VZ je v souladu s ust. § 35 zákona rozdělen na 2 (dvě) samostatné části: 1. část VZ: Dodávka a ochraňování 200 tun sušeného odtučněného mléka. 2. část VZ: Dodávka a ochraňování 200 tun sušeného odtučněného mléka.
Interne Kennung02854/26-SSHR
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15511700 Milchpulver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63100000 Frachtumschlag, Frachtlagerung und zugehörige Dienste
5. Los
LosLOT-0001
Titel1. část VZ: Dodávka a ochraňování 200 tun sušeného odtučněného mléka.
BeschreibungDodávka a ochraňování 200 tun sušeného odtučněného mléka.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenBlíže viz čl. 13 odst. 13.1. zadávací dokumentace.
LosLOT-0002
Titel2. část VZ: Dodávka a ochraňování 200 tun sušeného odtučněného mléka.
Interne Kennung2