2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostupné nájemní bydlení Srubek a Šubrt – zpracování projektové dokumentace
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou projekční, inženýrské a související práce včetně autorského dozoru a veškeré další činnosti nutné pro zodpovědnou projektovou přípravu stavby. Projekt bude řešit výstavbu dvou bytových domů Srubek a Šubrt, kdy u bytového domu Srubek bude vybudováno 17 bytových jednotek a u bytového domu Šubrt bude vybudováno 16 bytových jednotek, které budou sloužit jako nájemní bydlení. Předpokládaná cena bytového domu Srubek je 70 mil. Kč. Předpokládaná cena bytového domu Šubrt je 75mil. Kč.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Šubrt&Srubek