2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs na udzielanie lekarskich świadczeń zdrowotnych w Oddziale Neonatologicznym / Oddziale Pediatrycznym / Poradni Neonatologicznej Szpitala Powiatowego w Chrzanowie z jednoczesnym wykonywaniem czynności zastępcy lekarza kierującego pracą oddziału Neonatologicznego i poradni
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest udzielanie przez Przyjmującego Zamówienie lekarskich świadczeń zdrowotnych zabezpieczających funkcje i zadania Szpitala Powiatowego w Chrzanowie w Oddziale Neonatologicznym / Oddziale Pediatrycznym/ Poradni Neonatologicznej w zakresie opisanym poniżej tj. udzielanie lekarskich świadczeń zdrowotnych w godzinach podstawowej ordynacji oraz w godzinach dyżurowych z jednoczesnym wykonywaniem czynności zastępcy lekarza kierującego oddziałem i poradnią w godzinach podstawowej ordynacji oraz w razie potrzeby zabezpieczenie potrzeb zdrowotnych pacjentów innych oddziałów i komórek medycznych Szpitala w swojej specjalności osobiście.
Interne Kennung: 430/45/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0001